رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در گفتگو با صبح توس؛ درباره وضعیت فعلی پدیده اظهار داشت: ما تمرینات را طبق برنامه‌ریزی قبلی دنبال می‌کنیم تا آماده نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شویم.

 

وی افزود: البته هفته گذشته کسر شش امتیاز از پدیده باعث شد تا موقعیت سختی پیدا کنیم، ولی دیگر نمی‌توان به این اتفاق فکر کرد و ما باید تلاش کنیم تا دوباره به بالای جدول برگردیم.


سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان ضمن اشاره به تأثیر کسر شش امتیاز در روحیه بازیکنان پدیده گفت: طبیعتاً بازیکنان در روزهای اول شرایط سختی را تجربه می‌کردند، ولی الان وضعیت بهتر است و همه تلاش می کنیم تا بتوانیم دوباره به بالای جدول برسیم.

 

وی افزود: ما در نیم‌فصل اول زحمات زیادی کشیدیم و متأسفم که نتایج این زحمات در پایان نیمه ابتدایی فصل تا حدودی هدر رفت، چون کسر شش امتیاز اتفاق کوچکی نبود.


مهاجری خاطرنشان کرد: در توضیح این تصمیم از سوی فیفا سه سال پیش یک بازیکن در پدیده بازی می‌کرده که برای دریافت حق و حقوقش به فیفا شکایت کرده است. این موضوع به مسائل مالی ربط داشت، ولی متأسفانه ما از لحاظ فنی جریمه شدیم.

 

وی ضمن اشاره به کسب نتایج درخشان افزود: با کسر این شش امتیاز کارمان بسیار سخت شد لذا باید تلاش کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: تیمش مستحق کسر شش امتیاز نیست و ادامه کار برای جبران این عقب‌افتادگی دشوار است.

انتهای پیام/