به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسین معصومی در همایش مشترک شورای معاونین ستاد استان و روسای بنیاد شهرستان خراسان رضوی که صبح امروز 27آذرماه  در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد این استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید والامقام «آیت الله محمد مفتح» اظهار کرد: اهداف یک سازمان با اتحاد و همستگی تمامی پرسنل تحقق می باید.
 وی به انضباط اداری و مالی اشاره کرد و گفت: معاونین ستاد استان و روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی سرچشمه اجرای برنامه هاو تصمیم گیری ها هستند که باید با نظم اداری و مالی در پیشبرد اهداف این نهاد مقدس تلاش کنند.
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: اگر بخواهیم نیروی انسانی مفید برای سال های بعد در جهت خدمت به جامعه ایثارگران پرورش دهیم ابتدا باید خودمان اصول و قائده مند رفتار کنیم تا انضباط اداری و مالی در  بنیاد نهادینه شود.
 حجت الاسلام معصومی با اشاره به عملکرد بنیاد در 28روز اخیر اعلام داشت: یک سازمان برای رسیدن به اهداف خود باید ارتباط محکم و متقابلی را با سایر نهاد ها و سازمانها داشته باشد ، همفکری با مدیران سابق بنیاد خراسان رضوی، نمایندگان تشکل ها، هئیت های جامعه ایثارگری و معتمدین معین می توانند به حل مشکلات جامعه ایثارگری کمک ویژه ای کند.
وی در خصوص سفرهای شهرستانی گفت: دیدار با امام جمعه ، فرماندار  و بررسی وضع موجود و عملکرد بنیاد در شهرستان ها ، دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری و اعضای معتمدین معین و رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری از اهداف سفرهای شهرستانی است که در یک ماه اخیر سفر به شهرستان های تایباد، تربت جام، سبزوار، تربت حیدریه و زاوه صورت گرفته است.
انتهای پیام/