به گزارش صبح توس؛ به نقل از بجستان‌نیوز، باز هم مدیری رفت و مدیری آمد  این رفتن و آمدن های تازگی ندارد ولی جذابیت ها و سرصداهایی دارد، از آن طرف که اکثر مسئولان  تاثیر گذار شهرستان از مدیران بومی دم میزنند و وجود آنها را زمینه‌ای برای توسعه این شهر میداند اما این جملات همه درحد شعار باقی مانده است، در انتصاب مدیران جدید خبر از بومی ها نیست و نگرانی ها وقتی شدت میگیرد که مدیری غیر بومی جایگزین بومی میشود گفته های  من حمل بر ناکار آمدی غیر بومی ها نیست ولی برخی اوقات غیر بومی تا به شناخت  یک بومی از منطقه برسد همزمان میشود با وقت رفتنشان از این شهرستان رفتنش از شهرستان ، طوری که من خاطرم هست این سومین مدیری بومی است که جایش را به غیر بومی میدهد و این انتصابات مصداق بارز بومی زدایی مدیران است.

 

امیدواریم تا آن چند مدیر بومی که باقی مانده اند بمانند و نقشه برای تغییر آنها کشیده نشده باشد و صبح که از خواب بیدار شدیم نبینیم کسی دیگر بر صندلی آنها تکیه زده است، داستان معارفه ها در این شهر هم خیلی جالب است مدیری میرود چند بار مراسم معارفه برایش برگزار میکنند و با چه شکوه و عظمتی و مدیری دیگر که 11 سال برا این منصب بوده است چنان مراسم معارفه ای برایش برگزار می‌شود که خودش هم متوجه مراسم معارفه خود نمی‌شود.

 

به دستان پشت پرده کاری ندارم ولی این اداره داستانها دارد از استعفای مدیر قبلی تا حکم سرپرستی که بجستان نرسید و باطل شد و انتصاب مدیر غیر بومی در این اداره، اداره ای که مهمترین اقدامات برای برگرداندن جوانان به بطن جامعه را میتواند انجام دهد، در هر صورت ما که از سر و ته این داستان ها چیزی نفهمیدیم ولی امیدواریم  رضایت مردم را در پی داشته باشد.

 

امیدواریم مسئولان رده بالای شهرستان در خصوص این انتصابات بیشتر دقت کنند و درگیر حواشی و نظراتی که گاها برای شهرستان عواقب خوبی ندارد و روند توسعه شهرستان را کند و بعضا به عقب باز میگرداند نشوند.

 

حال جای سوال اینجاست که چرا باید از مدیر بومی بعد از 11 سال کار و تلاش اینچنین تقدیر شود؟! و سوال دیگر اینکه چرا با وجود کارمندان بومی این اداره و حتی فرهنگیان در چنین اداره ای که با حجم عظیم جوانان و ورزشکاران سر و کار دارد و نیاز به همت و تلاش و کار جهادی دارد از مدیران غیربومی و پروازی استفاده شود!

 

انتهای پیام/