به گزارش صبح توس؛ بعد ظهر امروز و با حضور مسئولان شهرستان بجستان اولین نمایشگاه پژوهشی این شهر در هنرستان پیامبر اعظم(ص) بجستان آغاز به کار کرد، این نمایشگاه یک هفته برای بازدید عموم داریر است تا از نزدیک دستاوردهای پژوهشرای ابن سینای بجستان و فرهیختگان بجستان دیدن کنند.

 

 حسن عزیزی رئیس آموزش و پرورش بجستان در این مراسم ضمن بیان خیر مقدم به نقش دانشگاهیان و دانش آموزان در پژوهش پرداخت و اظهار کرد : میتوان با تعامل نزدیک بین ادارات، نهادها و ارگانهای شهرستان و با استفاده از ظرفیت دانش آموزان و دانشگاهیان در راستای پژوهش قدم‌های ارزشمندی برداشت، آموزش و پرورش نیز در این مسیر تمام توان خود را به میدان می آورد تا در راستای شکوفایی علم و تسریع در روند پروژه های پژوهشی در شهرستان خدمتی کرده باشیم.

 

عزیزی خاطرنشان کرد: باید اقدامات از سمت شعارگونه خارج شود، کارهای تحقیقاتی که در خانه ها مانده است به روی کاغذ بیاید و در سایه حمایت مسئولان و پشتوانه پژوهشسراها به آن جامعه عمل پوشاند. امروز ما شاهد حرکتی بزرگ هستیم و این اقدام باعث آغازی نو در پژوهش بجستان خواهد شد  و میتوان این مسیر را مدیریت کررد تا در راستای نیاز شهرستان حرکت کند.

 

درپایان این مراسم از برترین پژوهشگران و حامیان پژوهش در بجستان تقدیر شد.

 

انتهای پیام/