به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ۲ستاد رضا آذریان امروز در جشنواره میثاق با ولایت قرارگاه منطقه‌ای شمالشرق نزاجا در مشهد مقدس گفت: برای رسیدن به فرمان مقام معظم رهبری در طرح ۲۳گانه نیروی زمینی ارتش، برخوردار بودن از جایگاه علمی، نظامی، اخلاق، مکتبی بودن، خلاق و مبتکر بودن، از فاکتورهای یگانهای برتر این یگان می باشد که یک درصد از این عزیزان در یگان‌های تابعه انتخاب و در طول سال و در چهار مرحله به اتفاق خانواده‌هایشان تقدیر به عمل می آید.

 

ارشد نظامی آجا و فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با اشاره به این مطلب که سه موضوع تحرک، کارآمدی و برطرف کردن نیازهای عملیاتی یگان‌های نزاجا در طرح ۲۳ گانه نزاجا تحت عنوان «لبیک یا امام خامنه‌ای» می‌باشد، اضافه کرد: بر این اساس ما در این فرمان رهبری پا در رکاب هستیم و با نثار خونمان در هشت سال دفاع مقدس ثابت کردیم که همواره مدافع سرزمین ایران اسلامی‌مان هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه ما در رکاب ولایت بودن را با حفظ آمادگی رزمی نشان می دهیم، تصریح کرد: ادامه دهنده راه شهدا هستیم و چناچنه کوتاهی کنیم باید پاسخگوی خون شهدای عزیزمان باشیم.

 

آذریان عنوان کرد: در حال حاضر نیروی‌های مسلح در آمادگی خوبی به سر می‌برند و تمامی ترفندهای دشمن را در آن طرف مرزها رصد می‌کنند که برای هر یک از ترفندهای دشمن طرح و برنامه ای داریم که چنانچه دشمن دست به عمل خطا یی بزند جواب دندانشکنی خواهد گرفت.

 

شایان ذکر است این جشنواره به طور همزمان در سراسر یگانهای قرارگاه منطقه ای نزاجا برگزار شد که در پایان این مراسم نیز از خانواده های مدافع حرم شهید سنجرانی،شهید محمدی و شهید سیدمهدی جودی ثانی تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/