حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به موضوع فاصله گرفتن چهره های شاخص از دولت، اظهار کرد: پیش بینی می‌شد که جریان اصلاحات به سرعت مسیر خودش را از مسیر دولت و اعتدالیون جدا کند.

 

وی با بیان اینکه در برخی اظهارات سیاسیون و ایدئولوگ های این مجموعه جدایی افراد از دولت احساس می شد، افزود: البته اینکه به این سرعت و از سال اول این امر آغاز شود یه مقدار بعید به نظر می رسید.

 

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در دولت دهم گفت: این روزها به صورت خیلی نرم برخی چهره های غیر سیاسی به این قضیه روی آورده اند و هنوز برخی نمایندگان اصلاح طلب لیست تدبیر و امید اظهاراتی در این خصوص دارند.

 

جریان اصلاح طلب قصد دارد سفره خودش را از سفره دولت جدا کند

 

وی افزود: علت این فاصله گیری این است که جریان اصلاح طلب قصد دارد سفره خودش را از سفره دولت جدا کند.

 

عضو سابق هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت در سال پنجم قرار دارد و اصلاح طلبان گزارشی قابل قبول از عملکرد دولت برای مردم ندارد، پیش بینی می کنند، چنانچه این روند ادامه یابد علاوه بر دولت آنان نیز با روی گردانی مردم مواجه می شوند.

 

حجت الاسلام میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: جریان اصلاح طلب به این فکر افتاده خود را از این ورطه و مهلکه دور کند و بگریزد؛ اما این امکان پذیر نیست؛ چراکه دارای مسئولیت های مشترک هستند.

 

وی با اشاره به انتخاب و حمایت از دولت اعتدال در هر دو دوره توسط اصلاحات، افزود: بر این اساس باید مسئولیت پذیر باشند؛ چراکه بسیاری از مدیران از اصلاح طلبان در این دولت وجود دارند.

 

عضو سابق هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: جریان اصلاحات نمی تواند خود را از نتایج دولت اعتدالی که سرکار آورده کنار بکشد؛ چراکه مردم به این دولت روی کارآمده و وعده هایی داده شده آن تشکیک کردند و الان باید صادقانه رفتار کنند و مسئولیتشان را بپذیرند.

 

انتهای پیام/