به گزارش صبح توس؛ سید علی کوشکی در مراسم گرامی داشت روز حمل‌ونقل و تقدیر از تلاشگران این عرصه بابیان اینکه سبزوار از شهرهای پیشگام در راه‌اندازی و اجرای طرح تاکسی بی‌سیم در خراسان بوده است از راه‌اندازی طرح تاکسی اینترنتی در سبزوار در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

وی  در ادامه بابیان اینکه رانندگان درون‌شهری به لحاظ ارتباط مستقیم و زیادی که با شهروندان در شهردارند ظرفیت مناسبی برای انتقال آموزش‌های شهروندی به همشهریان هستند تصریح کرد: تعداد زیادی از جابجایی مسافرین در شهر توسط رانندگان تاکسی انجام می‌گیرد و این رانندگان در ارتباط مستقیم و مستمر خود با شهروندان می‌توانند به‌عنوان ُمبلغ شهرداری مباحث شهری را اطلاع‌رسانی کنند.

 

کوشکی با اشاره به تلاش برای نوسازی تجهیز و افزایش ناوگان حمل‌ونقل شهری  عنوان کرد: در دنیای امروز بخش حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری ازجمله بخش‌های زیربنایی اقتصادی و فرهنگی هر جامعه‌ای محسوب می‌شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهرداری سبزوار نیز ضمن تبریک روز حمل‌ونقل به تلاشگران ناوگان حمل‌ونقل، اصلی‌ترین وظیفه ناوگان حمل‌ونقل را خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به مسافران دانست.

 

کاظم کرامت با اظهار اینکه با توجه به افزایش خودروهای شخصی و آلودگی هوا هدف اصلی ما باید گسترش حمل‌ونقل عمومی باشد، گفت: باید از حمل‌ونقل عمومی حمایت کنیم، اگر این کار را نکنیم مردم مجبور می‌شوند از وسیله شخصی استفاده کنند که این اتفاق وضعیت آلودگی هوا و ترافیک را بدتر می‌کند.

 

انتهای پیام/