جواد قوامی نژاد در گفتگو با خبرنگار  صبح توس؛ گفت: برنامه های گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری در آموزش و پرورش نیشابور از 25 آذر 96، همزمان با روز ملی پژوهش آغاز و تا پایان هفته ادامه خواهد یافت.

 

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه اقدام پژوهی، همایش "مدیریت دین پژوهی دانش آموزان"، نشست تخصی با پژوهشگران و مؤلفان فرهنگی، کارگاه تخصصی مقاله نویسی و گزارش نتیجه اقدام پژوهی و همایش بزرگ "پژوهش در آموزش و پرورش" ازجمله برنامه های این هفته  می باشد.

 

قوامی نژاد خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود برای دیده شدن و تجلیل از زحمات طاقت فرسای پژوهشگران فرهنگی در این هفته را به کار بسته ایم.

 

وی یادآور شد: از تمامی فرصت‌ها و ابزارهای ممکن برای نهادینه سازی امر پژوهش در آموزش و پرورش  وبه الطبع سطح شهرستان نیشابور  استفاده خواهیم کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش نیشابور با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب اشاره گفت: به حق ایشان با مجاهدت مستمر نامیدن تحقیق و پژوهش، جایگاه والای این مقوله را برای کلیه آحاد ملت تبیین فرموده‌اند.

 

وی تصریح کرد: با بسیج تمامی امکانات و حوزه های آموزش و پرورش، با بالا بردن علاقه مندی و انگیزه ورود همکاران فرهنگی به امر پژوهش و تحقیق‌های کاربردی، شاهد روزی باشیم که در تمامی سطوح بستر تمامی تصمیم گیری ها و اقدامات،پژوهش باشد که در این صورت است می توانیم دانش آموزانی جستجو گر و محقق تربیت کنیم.

 

انتهای پیام/