به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی امجدی زاده امام جمعه شهرستان باخرز در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجد جامع امام علی علیه السلام برگزار شد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با توطئه های امریکا و اسرائیل گفت: امروز تمام آزادی‌خواهان دنیا به این نتیجه رسیدند که آمریکا مستکبر و زورگوی است و هرکاری انجام می‌دهد تا رژیم صهیونیستی در امنیت قرار می گیرد.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد این هستیم که استکبار جهانی در مسائل اقتصادی سیاسی و جریانات نظامی با جهان اسلام و مقابله برخاستند ولی امت اسلامی از ادعاهای واهی آنها هراسی ندارد و در طول تاریخ با قدرت مقابل استکبار ایستادگی کرده است. امروز مشکل امت اسلامی آمریکا و استکبار جهانی نیست بلکه حاکمان دست نشانده و خود فروخته به استکبار است که به مشکل اول جهان اسلام تبدیل شده است.

 

امام جمعه باخرز بیان کرد: داعشی که در سطح جهان با حمایت آمریکا و اسرائیل و و برخی حاکمان دست نشانده آنها در علم کرده بود و هر جا قد علم کرده بود و هر جا سطل آشغالی در هر گوشه جهان آتش می گرفت در هر گوشه جهان آتش می‌گرفت، اعلام کرد که کار ما بوده است به این دلیل بود تا خودش را بزرگ جلوه دهد ولی با همه حمایت هایی که از آنها شد، توسط جبهه مقاومت ساقط شد.

 

حجت الاسلام امجدی زاده اضافه کرد: امروز هم اگر همه کشورهای اسلامی متحد شوند و حاکمان وابسته به استکبار در صف اسلام قرار بگیرند و جبهه واحدی علیه دشمنان اسلام تشکیل دهند رژیم صهیونیستی در کمترین زمان ممکن ریشه‌کن خواهد شد ولی متاسفانه خیانت برخی سران کشورهای اسلامی خیانت به اسلام و به عنوان مسئله ای جدید برای جهان اسلام تبدیل شده است.

 

وی با اشاره به اوضاع منطقه اظهار داشت: عده‌ای به دنبال به هم ریختن شرایط منطقه هستند و هرروز مطلبی را در فضاهای متفاوت منتشر می‌کنند و می‌گویند مردم نسبت به نگاه انقلابی برگشته اند و این را بارها با صراحت اعلام کردند.

 

امام جمعه باخرز تصریح کرد: باید به این افراد گفت که حرفی که شما می‌زنید در منطقه باخرز غلط است و این راه نتیجه دو انتخابات اخیر به صراحت نشان می‌دهد و می توانید با مراجعه به نتایج انتخابات بفهمید که مردم در صف انقلاب بودند یا در صف شما؟پرونده های انتخاباتی که در سطح کشور برای برخی استانداران فرمانداران و بخشداران شما تشکیل شد و منجر به محدودیت آنها در دید نشان دهنده تخلف گسترده شما و دوستانتان در انتخابات بود که در تاریخ انقلاب بی سابقه است.

 

امام جمعه باخرز گفت: به شما توصیه می‌کنیم که در توهمات جریان خود قرار نگیرید و این موضع گیری شما نشان می دهد که شما ضد انقلاب هستید و ادب به این معرفی خود به عنوان افراد ضد انقلاب ادامه دهید در هر جایگاه و مسئولیتی که باشید مردم فاتحه شما را خواهند خواند.

 

انتهای پیام/