به گزارش صبح توس؛ جواد حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز در جلسه با مدیران دستگاه‌های اداری این شهرستان که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به الزامی بودن حضور مسئولین در شهرستان گفت: متاسفانه برخی از مدیران شهرستان باخرز در این شهرستان سکونت ندارند که باید نسبت به استقرار خود در این شهرستان به صورت تمام وقت اقدام نمایند.

وی افزود: همه مدیران در هنگام خروج از شهرستان که به صورت مرخصی و یا مأموریت باید با فرمانداری هماهنگ کنند و نسبت به معرفی جانشین خود اقدام کنند تا در غیاب آنها مشکلی در شهرستان به وجود نیاید.

حسن‌زاده با انتقاد از عملکرد برخی مدیران در خصوص استفاده از خودروهای اداری برای انجام امور شخصی اظهار داشت: رفت و آمد مدیران دستگاه‌ها به شهرستانهای مجاور برای انجام امور شخصی با خودروی دولتی ممنوع است و از نیروی انتظامی می‌خواهیم در این زمینه ورود پیدا کرده و در صورت مشاهده اینگونه تخلفات اعمال قانون لازم صورت گیرد.

فرماندار باخرز در پایان از دستگاه‌های اداری خواست بدهی خود را به دستگاه‌های خدمات رسان پرداخت کرده و مدیران این دستگاه ها پیگیری لازم را در این زمینه داشته باشند.

 

انتهای پیام/