علیرضا رادمان در گفت و گو با  صبح توس؛  با اشاره به برگزاری این جشنواره برای چهارمین سال پیاپی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری بیش از 15هزار نفر در جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی شرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 12هزار جلد کتابچه احادیث برای متقاضیان شرکت در مسابقه به چاپ رسیده است تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان این آمادگی وجود دارد تا در صورت شرکت افراد کتابچه‌های بیشتر چاپ و در دسترس قرار گیرد.

 

رادمان با اشاره به اینکه آشنایی و انس هرچه بیشتر جامعه با احادیث رضوی و جاری شدن روح معنویت این سخنان گهربار در متن زندگی یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره چهل‌چراغ رضوی است تأکید کرد: بر این مبنا تولید نرم‌افزار اندروید احادیث رضوی به دست هنرمندان و فعالان رسانه‌ای در سبزوار در دست است که تا پایان هفته آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سبزوار در ادامه به توجه ویژه به قشر معلول و روشن‌دل اشاره کرد و افزود: در این راستا کتاب گویای احادیث رضوی تولید و در اختیار این افراد قرارگرفته است.

 

وی همچنین  از استقبال بیش از 4000 نفری در دوره قبل خبر دادند و ادامه داد: علاقه‌مندان بدون محدودیت سنی و تحصیلاتی می‌توانند در این جشنواره شرکت کرده و علاوه بر اجر معنوی از جوایز ارزنده‌ی جشنواره بهره‌مند گردند.

 

انتهای پیام/