به گزارش صبح توس؛ تیم فوتبال پدیده مشهد چند روزی است در شوک وارد شده به این تیم در پی کسر شش امتیاز است که به خاطر شکایت «ننزویچ» به فیفا از این باشگاه اتفاق افتاده است.

 

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در همین رابطه گفت: در این مورد باشگاه اعلام کرده پیگیر ماجراست و امیدواریم که امتیازی از تیم کسر نشود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر همه موضوعات به باشگاه واگذار شده، افزود: باتوجه به برنامه های نیم فصل برای تقویت تیم، لیست خرید خود را به مدیریت باشگاه ارائه دادم تا برای جذب آنها اقدام کنند، البته برخی از این بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد دارند.


سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان اظهار کرد: در صورت کسر شش امتیاز از تیم در مورد اتفاقی که رخ نداده نمی‌شود اظهار نظر کرد و بسیار امیدوار هستم.

اجازه نمی‌دهیم شکایات باشگاه را از اهدافش عقب بیندازد

 

رضا شاه‌منصوری، مدیر حقوقی باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: از ابتدای فصل به دنبال حل پرونده بازیکنان خارجی خود از فصول قبل هستیم و توانستیم برخی از آنها را حل کرده ومابقی با توجه به تفاهم با بازیکنان و وکلای آنها انجام می شود.

 

وی افزود: در این رابطه متأسفانه از فصل‌های قبل در باشگاه به صورت منسجم و جدی پیگیری در این خصوص نبوده است و اصلاً مستنداتی که گویا باشد در باشگاه وجود نداشته و به یک‌باره رأی اعلام شده است.

 

مدیر حقوقی باشگاه پدیده خراسان ضمن اولویت داشتن حل و فصل این موارد، گفت: در دوره جدید مدیریت باشگاه در فصل جاری مبالغی پرداخت شده است.

 

وی افزود: اجازه نمی دهیم شکایاتی که از قدیم برای باشگاه پدیده به ارث گذاشته شده باشگاه را از اهدافش در این فصل عقب بیندازد.

 

انتهای پیام/