علی باخرد در گفت‌وگو با خبرنگارصبح توس؛ با اعلام خبر انجام ۳۴۰ هزار مورد بازرسی طی ۸ ماهه سال ۹6، گفت: این بازرسی ها به دنبال اجرای طرح های نظارتی نوروز، ماه مبارک رمضان، ویژه مسافرت های تابستانی، محرم و صفر وغیره انجام شده است.

 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به اینکه در مجموع این بازرسی‌ها 21 هزار پرونده تخلف به ارزش بیش از 250 میلیارد ریال تنظیم شده است، ادامه داد: در این مدت 5800 مورد گشت مشترک بازرسی با سایر دستگاههای مرتبط با حوزه نظارت و بازرسی و 8900  مورد گشت خودرویی و موتوری انجام شده است.

 

وی اضافه کرد: علاوه بر این در این مدت، 19 هزار مورد بازرسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا انجام شده است که طی آن 350  پرونده تخلف به ارزش حدود 43 میلیارد ریال تشکیل شده است.

 

باخرد با اشاره به این نکته که در این مدت بیش از 12هزار مورد شکایت و گزارش مردمی از طریق تلفنی، کتبی و حضوری و ناظران افتخاری دریافت شده است، تصریح کرد: همچنین از مجموع 1737 شکایات کتبی و حضوری 530 پرونده در مرحله رسیدگی منجر به رضایت شاکی شده و بیش از پنج میلیارد ریال  به شاکیان در مراحل اولیه رسیدگی عودت شده است.

انتهای پیام/