به گزارش صبح توس؛ پس از کش‌وقوس‌های فراوان، بالاخره شورای جدید شهر گلبهار، گزینه مناسب خود را برای تصدی سکان‌داری شهرداری شهر جدید گلبهار اعلام کرد و عباس کاظمی، بارأی قاطع تمامی اعضا، به‌عنوان شهردار منتخب، به استانداری معرفی شد.

کاظمی، شهردار سابق قوچان بوده و دو دوره عضویت در شورای اسلامی شهر شیروان (دوره‌های سوم و چهارم) را در کارنامه دارد.

وی مشاور رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بوده و در شورای عالی استان‌ها (در دوره چهارم) عضویت داشته است و در سمت‌های مشاور ارشد رئیس شورای عالی استان‌ها، نایب‌رئیس خیرین مدرسه‌ساز استان خراسان شمالی، ریاست کمیسیون توسعه و عمران شورای عالی استان‌ها، ریاست مجمع خیرین سلامت شهرستان شیروان فعالیت کرده است.

پیش‌ازاین، شورای جدید شهر، امینی فر، شهردار سابق سرخس را به‌عنوان شهردار معرفی کرده بودند اما ازآنجاکه امینی فر در سازمان بازرسی استان، دارای پرونده بود و هیئت رسیدگی به تخلفات اداری استان وی را به مدت یک سال از تصدی مشاغل حساس منع کرد و وی به‌ناچار، نیامده وادار به استعفا از سمت شهرداری شد.

گلبهار شهر جدید و رو به رشدی است، برای آبادانی آن نیاز است ساخت‌وسازهای زیادی صورت گیرد لذا مردم، خواهان مدیرانی پاک دست، توانمند و مردمی هستند که بلکه کمی از آلام آن‌ها بکاهد و به وضعیت حمل‌ونقل و مشکلات شهری سروسامانی بدهد.

انتهای پیام/