رضا مهاجری در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به در بسته خوردن در بازی گسترش فولاد علی رغم رفتن تمام راه ها و انجام اقدامات برای گل زدن و پیروزی، اظهار کرد: متأسفانه موارد مختلف دست به دست هم دادند که نتوانیم از میزبانی خود استفاده کنیم و این سه امتیاز را از دست دادیم.

 

وی افزود: با شیوه بازی گسترش فولاد آشنایی داشتیم؛ اما این تیم با دفاعی چند لایه قصد داشت از گل خود محافظت کند که موفق شد.

 

سرمربی تیم پدیده تصریح کرد: ما با چمن ورزشگاه امام رضا(ع) آشنا نبودیم. ما میزبان هستیم و باید تیم غالب باشیم، بنابراین ما باید از فضاهای پشت و کنار دفاع‌های حریف استفاده می‌کردیم.

 

وی با بیان اینکه زمانی می‌توانیم از امتیاز میزبانی در این ورزشگاه استفاده کنیم که خود را با شرایط استادیوم وفق دهیم، افزود: در ورزشگاه ثامن تمرین می‌کردیم و در همان زمین هم به مصاف حریفان می‌رفتیم؛ اما در چمن ورزشگاه امام رضا (ع) نیاز داریم در آن تمرین کنیم، هر چند باز هم باید بگویم امروز روز ما نبود و بچه‌ها تلاش خودشان را کردند.

 

مهاجری ضمن اشاره به این مطلب که البته تعطیلات نیم‌فصل اجازه می‌دهد که مصدومان و همچنین بازیکنان جدید به تیم اضافه شوند، گفت: در برابر گسترش فولاد به بازیکنان خود گفتیم که غافلگیر نشوند؛ اما در روی هر دو گل غافلگیر شدیم و بازیکنان حریف که آزاد بودند دروازه ما را گشودند. تیم ما جوان است و باید تاوان آن را هم بپردازیم.

 

وی افزود: حریف می‌خواست بازی را از سرعت بیندازد و به همین خاطر روی توپ‌های شروع مجدد حرفه‌ای عمل کرد.

 

سرمربی تیم پدیده مشهد با بیان اینکه در بد موقعی شکست خوردیم که این هم جزئی از فوتبال است، گفت: آن صحنه پنالتی به تیر دروازه برخورد کرد، سپس به پشت دروازه‌بان حریف خورد و بازیکن ما در ریباند نتوانست از آن استفاده کند.

 

وی با اشاره به چهار جای خالی در ترکیب تیم و لزوم فعالیت بهتر تیم در نیم فصل دوم، افزود: ما بازیکنان ایرانی را در نظر داریم که با باشگاه‌های خود قرارداد دارند، اگر با باشگاه‌های این بازیکنان به توافق رسیدیم، آنها را جذب می‌کنیم، در غیر این صورت سراغ گزینه‌های خارجی می‌رویم.

انتهای پیام/