به گزارش صبح توس؛ معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور عصر امروز و همزمان با میلاد پیامبراکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) باحضور در بیمارستان خاتم الانبیاء خلیل آباد از بخش های مختلف این بیمارستان و اورژانس آن بازدید کرد. 

 

در این بازدید که با حضور فرماندار خلیل آباد، رئیس شورای شهر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولان صورت گرفت، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خلیل آباد توضیحاتی در خصوص وضعیت بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان ارائه داد.

 

سید محمد هاشمی در این مراسم با بیان اینکه زیربنای بیمارستان خلیل آباد سه هزار و 250 متر مربع است، اظهار داشت: پس از تحویل موقت بیمارستان در بهمن ماه 94 پیگیری های لازم برای تجهیز آن صورت گرفت.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای چهار بخش داخلی، جراحی، بستری و زنان و بخش های فرعی رادیولوژی، آزمایشگاه، بلوک زایمان، اتاق عمل، اورژانس و اداری است، خاطرنشان کرد: بخش های اورژانس، ویزیت سرپایی و آزمایشگاه بیمارستان راه اندازی و بخش های دیگر نیز تا حدودی تجهیز شده است.

 

فرماندار خلیل آباد همچنین در این مراسم با بیان اینکه راه اندازی بیمارستان خلیل آباد یکی از نیازهای اصلی این منطقه بود، تصریح کرد: اکثر بخش های این بیمارستان تجهیز و نیازمند تامین کادر درمان هستند که امیدواریم با مساعدت وزارت بهداشت و درمان این مهم محقق شود.

انتهای پیام/