به گزارش صبح توس؛ عبدالعی حبیبی در جمع خبرنگاران گفت: بخش اطفال ودستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان 50هزار نفری مه ولات خراسان رضوی با 9 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

 

ریاست شبکه درمان مه ولات نیز در آیین افتتاح این طرح ها گفت: در بخش اطفال 10تخت فعال و بخش داخلی که از قبلا افتتاح شده بود به صورت شبانه روزی با کادر کامل پرستاری و درمانی ارائه خدمات پزشکی خواهیم داشت.

 

وی بیان کرد: باید برای زیرساخت های حوزه سلامت برنامه ریزی کنیم ودر این مدت اقداماتی صورت گرفته است و باهمدلی وهمراهی هر چه بهتر باید توجه بیشتری به حوزه زیرساخت ها برای توسعه داشته باشیم.

 

دزر ادامه سعید باستانی نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به این نکته که از ابتدا شروع کاری ام تا امروز درحوزه درمان مه ولات چهار جلسه برگزار کردیم، گفت: در این جلسات مقررشد دانشگاه علوم پزشکی اقداماتی را در مه ولات انجام دهد که مطابق برنامه ریزی پیش رفتیم.

 

نماینده مردم مه ولات در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که در هیچ جایی همانند خیرین مه ولات ندیدم، ادامه داد: در مه ولات اولین خیر راه ساز کشور را داریم که در نوبه خود بی نظیر است، بنابراین باید احترام بگذاریم به شخصی که نیتی برای خیری دارد.

انتهای پیام/