به گزارش صبح توس؛ بخش اطفال بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان مه ولات با 10 تخت فعال با حضور نماینده مردم مه ولات،رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان مه ولات و مسولین ادارات شهرستان با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

رئیس شبکه بهداشت مه ولات در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم گفت: بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان مه ولات خدمات اندکی به همشهریان ارائه می دهیم امروز شاهد افتتاح بخش اطفال با مجموع 10 تخت فعال در بیمارستان راه اندازی و اضافه شد.

حبیبی افزود: همکاری و هماهنگی بسیار خوب و نزدیکی با دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بحث تامین نیروی انسانی و متخصصین مورد نیاز بیمارستان امام رضا(ع) داشته اند.

وی گفت:بیش از 40 نفر نیرو طی دو ماه گذشته به شبکه بهداشت و درمان مه ولات اضافه شده که متشکل از کادر متخصص و پزشکان عمومی که در حال حاضر مشغول به ارائه خدمات در بیمارستان می باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان مه ولات یادآور شد:از ابتدای مهر ماه تا کنون بیش از 10 میلیارد ریال از دانشگاه به شبکه بهداشت و درمان مه ولات تزریق شد و ما توانستیم بخش اطفال را امروز فعال نماییم.

وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه نگاه مسولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مجموعه شبکه بهداشت و درمان مه ولات نگاه مثبتی هست و مسولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در صدد این هستند که همه بخش های بیمارستان فعال و راه اندازی شود.  

انتهای خبر/