به گزارش صبح توس؛ خانم ریزوی بانوی شیعه هندی و از اعضای جامعة المصطفی در گفتگو با خبرنگار  صبح توس به بیان عشق وصف نشدنی خود به ائمه اطهار(ع)پرداخت.

ریزوی ابتدا در معرفی خود گفت: بنده یک مسلمان زاده و شیعه هندی هستم که با آیت الله سیستانی مرجعیت شیعی عراق ارتباط فامیلی دارم و به عنوان یکی از اعضای جامعة المصطفی به تبلیغ و ترویج دین مبین اسلام می پردازم.

وی ادامه داد: بنده به عنوان نماینده شرکت بزرگ هندی که مسئول ساخت مراکز درمانی و بیمارستان های بزرگ در دنیا است نیز فعالیت می کنم که البته ترجیح بنده بیشتر به ساخت بیمارستان در کشورهای مسلمان و علی الخصوص شیعه است و تاکنون بیمارستان های زیادی در کشورهای مسلمان ساخته ایم.

این بانوی شیعه در ادامه در خصوص علاقه خود به ائمه اطهار(ع) گفت: عشق به ائمه در وجود من سرشته شده است، من وقتی به فرودگاه تهران رسیدم قبل از رفتن به هتل ابتدا برای زیارت به قم رفتم و همین طور در بدو رسیدن به مشهد به زیارت امام رضا(ع) رفتم زیرا ارادت و عشق به ائمه جزئی جدانشدنی از زندگی من است و خیلی از چیزهای زندگی را از لطف اسلام و ائمه دارم.

وی در خصوص حجاب نیز گفت: بنده به اختیار خود حجاب را برگزیدم، حجاب یک مانع نیست بلکه مانند صدفی است که از مروارید خود حفاطت می کند.
این بانوی هندی در خصوص وجه مشترک بین ایران و هند گفت: فرهنگ ایرانی و هندی نزدیکی زیادی به هم دارند، من سفرهای زیادی به ایران انجام می دهم و همیشه برای مردم هند از خصوصیات و وضع خوب ایران به لحاظ رشد اقتصادی و پیشرفت این کشور توضیح می دهم، مردم ایران خونگرم و عاشق ائمه هستند و همین باعث پیروزی های پی در پی آنها می شود.