به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام والمسلمین میری امام جمعه مه ولات در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان مه ولات با اشاره به دیدار چهره به چهره امام خامنه ای با آسیب دیدگان زلزله غرب کشور گفت:فرمایشات آرامبخش معظم له در جمع زلزله زدگان و دستورات لازمی که در این خصوص مطرح نمودند و مسولان تلاش های مضاعف کنند و رهبری ادامه داد، به این حد قانع نیستم.

وی با اشاره در دیدار با اقشار مختلف بسیج در آغاز دهه بسیج با معظم له یادآور شد:توان و نیروی عظیم مردی بسیج است که ابر قدرت ها را به زانو در آورده که باعث پیروزی اسلام در برابر نقشه های دشمن شده است.

وی گفت:ایجاد داعش و اهداف آنها بعد از 38 سال جوانانی که نه امام را زیارت کردند و نه دفاع مقدس و انقلاب دیدند که اینجور در صحنه ها حاضر باشند و اثرگذاری کنند.

امام جمعه مه ولات با اشاره به نمازگزاران جمعه با تمام وجود از همه رزمندگان مجاهد فی سبیل الله تقدیر و تشکر کرد:فرماندهان غیور و بی نظیرآنها بالاخص سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر فراوان و پیروزی این عزیزان را به محضر مقدس حضرت ولی عصر عج و رهبر فرزانه انقلاب تبریک گفتند.

میری در خصوص نامه سردار به رهبری اشاره داشت و افزود:نامه سردار عظمای ولایت و جواب روشنگر ایشان تقدیر و تشکر می نماییم که معظم له هوشیاری در این موقعیت را متذکر شدند

خطیب جمعه مه ولات در خصوص فرمایشات معظم له در جمع شرکت کنندگان حب اهل بیت یادآور شد:رهبری در جمع شرکت کنندگان کنفرانس حب اهل بیت عامل وحدت و اشارات ایشان نسبت به اختلاف که سیاست قدیمی استکبار و استعمارگران است و اهل بیت می تواند عامل وحدت باشند.

انتهای پیام/