به گزارش صبح توس؛  حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سبزوار با تبریک نابودی داعش به دست نیروهای جبهه مقاومت اظهار داشت: نابودی داعش بار دیگر نشان داد که تنها راه پیروزی, مقاومت است.

 

وی با بیان اینکه نیروهای مدافع حرم با تبعیت از امر ولی‌فقیه در دفاع از مرزها اسلامی توانستند فتنه کور داعش را از بین ببرند تصریح کرد: مرجعیت شیعی با شناخت خطر و گوش زد کردن آن باعث شد که نیروهای مردمی در کشورهای مختلف اسلامی به صف دفاع از حرم بپیوندند.

 

امام‌جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به این موضوع که حمایت‌های همه‌جانبه غرب از گروه‌های تکفیری به‌ویژه داعش باعث شد که دفع این فتنه چند سال به طول بیانجامد تأکید کرد: غرب چه در نهان و چه در آشکار دشمنی خود را به مسلمانان نشان داده و با دیدن این صحنه‌ها است که باید بر هوشیاری خود بی افزاییم.

 

حجت‌الاسلام مقیسه به تشکیل گروه‌ها بسیج مردمی در کشورهایی مانند عراق سوریه یمن و افغانستان اشاره کرد و عنوان کرد: امروز این گروه‌های جهادی که از جنگی سخت بیرون آمده اند تهدید برای امنیت اسرائیل خواهند بود.

 

اما جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به هفته بسیج و لزوم یادآوری رشادت‌های بسیجیان در این هفته تأکید کرد: بسیج از ابتدای انقلاب گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه بوده و در برابر هر حرکتی که بخواهد ولایت را تضعیف کند خواهد ایستاد.

 

حجت‌الاسلام مقیسه در پایان با تبریک و تسلیت شهادت مهدی موحدنیا پاسدار مدافع حرم سبزواری از حضور و ایجاد حماسه مردم در تشییع این شهید والامقام تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/