به گزارش صبح توس احمد ناصری موحد فرمانده سپاه جوین صبح امروز در جمع بسیجیان اظهار داشت: هوشیاری و درایت امام و دوراندیشی امام راحل بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و برملا شدن ماهیت استکباری آمریکا این حقیقت را آشکار ساخت که احتمال مداخله و حمله نظامی آمریکا و ایادی استکبار به ایران اسلامی ناممکن نیست، بر این اساس در پنجم آذرماه 1358 یعنی کمتر از یک ماه بعد از انقلاب دوم(تسخیر لانه جاسوسی)،فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند.

 

وی افزود:بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست،نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقیناً از برکات و الطاف جلیله خداوند تعالی بود.

 

ناصری موحد با اشاره به اینکه بسیج تمام شدنی نیست و پیر و خسته نخواهد شد، گفت: نسل امروز و جوان انقلاب همان بسیجیانی هستند که اگر پای امتحان پیش بیاید نشان خواهند داد که صلح امام حسنی در کار نیست و عاشورایی دیگر تکرار می‌کنند.

 

فرمانده سپاه جوین بابیان اینکه بسیج و بسیجی بودن در حقیقت یک افتخار است، یادآور شد: هفته بسیج درواقع یک عید عمومی برای مردم است.

 

وی تصریح کرد: قداست بسیج و بسیجی به اندیشه پاک و نیت خالص بسیجیان باز می‌گردد.

 

ناصری موحد افزود: حضرت امام (ره)توجه ویژه‌ای به تشکیل بسیج در سرتاسر جهان داشتند ازاین‌رو بسیجیان باید در فکر ایجاد حکومت اسلامی در جهان باشند و این مهم شدنی است چراکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست.

 

فرمانده سپاه جوین ادامه داد: باید هسته‌های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد و در مقابل استکبار ایستاد.

 

وی بیان داشت: بسیج دانشگاه شهادت و محصل درس شجاعت،همت غیرت،مردانگی و اطاعت از ولایت است.

 

ناصری موحد یادآور شد: اگر چشم‌اندازی به تحولات دنیا و علی‌الخصوص به خاورمیانه بیندازیم شاهد تشکیل بسیج در جهان اسلام هستیم.

 

فرمانده سپاه جوین تصریح کرد: در پیامی که سردار عزت،سردار سلیمانی برای شهادت شهید حججی دادند و فرمودند:ما انتقام خواهیم گرفت و تا سه ماه دیگر پایان داعش در این کره خاکی خواهد بود.

وی در پایان گفت: در عرصه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ما نیز،به خفاشان در ظلمت و غرب‌زده‌ها و آنانی که برای حل مشکلات نگاه به غرب دارند، وآنانی که نمی‌خواهند عزت ایران را ببینند، اعلام می‌کنیم، اینک فجر صادق امید و خورشید طلوع کرده و جای پا و پرواز برای فرورفتگان در ظلمت در این مملکت اسلامی وجود ندارد.

 

انتهای پیام/