به گزارش صبح توس؛ متن بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان کاشمر که امروز به مناسبت هفته بسیج صادر شد به شرح ذیل است:

بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش را وقف اسلام کرده بود.(مقام معظم رهبری)

بسیج ماندگارترین یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی است که در پنجم آذرماه 58 با نفس گرم خویش، زمان شکفتن آن را صادر نمود و تفکر بسیجی را نوای دلنشینی دانست که اگر در کشوری طنین‌انداز شود چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور می‌ماند و در حقیقت این تفکر، همیشه جاوید مانده است و امروز تمامی دیده‌های بیدار می‌دانند که این شجره طیبه و درخت تناور همیشه در خط مقدم رویارویی با دشمن قرار دارد.

بسیج نه تنها در زمان جنگ بلکه در دوران سازندگی پس از جنگ نیز در صحنه حضور یافت و راه توسعه و پیشرفت کشور را هموار نمود. درخشش نخبگان بسیجی در عرصه‌های جهانی نیز مهر تأیید دیگری بر اثرگذاری، محبوبیت و اقتدار بسیج در صحنه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی و جهادی است.

در زمانه‌ای که تاکتیک‌های دشمنان، تغییر یافته و جنگ سخت جای خود را به جنگ نرم سپرده است، سازمان بسیج نیز با هوشمندی و درایت فرماندهان و تحت هدایت‌های راهبردی و راهگشای فرماندهی معظم کل قوا، رویکرد مناسبی از ستاد تا صف را متناسب با وضعیت جدید به وجود آورده است.

فرهنگ و تفکر بسیجی که امروزه فراتر از جغرافیای کشورمان در کشورهای منطقه تبلور یافته است منجر به تغییر موازنه نبرد به نفع جبهه مقاومت ضد صهیونیستی و ضد تروریستی شده است به گونه‌ای که روند تحولات میدانی کشورهای عراق و سوریه و یمن با تروریست‌های تکفیری، دستاوردهای سترگی را برای ارتش و نیروهای مردمی آنان به ارمغان آورده است.

مجمع عالی بسیج شهرستان کاشمر ضمن تسلیت به هم‌میهنان حادثه دیده از زلزله غرب کشور و گرامیداشت هفته بسیج و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن بسیج تأکید می‌نماید با تأسی از فرهنگ بسیج، آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت(مد ظله العالی) را سرلوحه کار قرار داده و چون همیشه و در همه جا با کمال افتخار مدافع ارزش‌های انقلاب بوده و در جهت پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دبیرخانه مجمع عالی بسیج شهرستان کاشمر

انتهای پیام/