به گزارش صبح توس؛ قدیراسدزاده ظهر امروز در جلسه بصیرت افزایی در جمع دانش آموزان بسیجی شهرستان به مناسبت آغاز هفته بسیج گفت: داش اموزان ایران در جهان با الگوگیری از شهید حسین فهمیده شاخص می باشند.

 

وی با اشاره به اینکه جنگ نرم توسط آمریکا قبلا در ممالک دیگر مانند اسپانیا (اندلس) اجرا شده است افزود: دانش آموزان ایرانی به داشتن غیرت دینی و شهادت طلبی معروف هستند و در جنگ نرم با دشمن روی همین گزینه ها فعالیت و تلاش می کند.

 

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز تصریح کرد: در جنگ نرم اعتقادات پاک مذهبی ایرانی اسلامی نشانه گرفته شده است.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: در مرحله اول جنگ نرم، تهاجم فرهنگی را شروع کردند و بعد شبیخون فرهنگی و در مرحله سوم ناتو فرهنگی و هجوم همه جانبه به سمت فرهنگ ایرانی اسلامی ما اوردند و تحکیم بنیان خانواده در ایران را هدف گرفته اند.

 

اسدزاده در تشریح حمله به اعتقادات مذهبی در جنگ نرم توسط دشمن خاطرنشان کرد: دشمن قصد دارد شبهه سازی برای واجبات دینی از جمله نماز و بی تفاوتی نسبت به خانواده را در جامعه ما رواج دهند.

 

وی افزود: وظیفه دانش آموزان  کسب آگاهی و بصیرت می باشد و کسب علم و تحصیل همراه با بصیرت مهم ترین وظیفه دانش اموزان در مقطع کنونی است.

 

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز با اشاره به تفاوت های دشمن در نبردهای امروزی خاطرنشان کرد: دشمنی امروز در جنگ نرم بسیار سخت تر از جنگ سخت است، امروز تمام ابعاد انسانی یک انسان در جنگ نرم هدف گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج از برکات آشکار الهی است و این امر را می توان معجزه قرن حاضر دانست افزود: در اتاق های فکر آنان برای تفرقه افکنی کارهای زیادی انجام می دهند و ما بایستی هوشیارانه عمل کنیم و فضای مجازی را درجهت مثبت استفاده و مورد بهره برداری قرار دهیم.

 

اسدزاده با اشاره به  هر چه شدیدتر شدن تهاجمات فرهنگی بهترین راه مقابله را ترویج تربیت دینی و مذهبی در خانواده ها دانست و افزود: هر اتفاق خوب و مبارکی در کشور مرهون ایثارگری های شهداست لذا امروز باوجود هجمه‌های سنگین دشمن نزدیک شدن به سیره شهدا و عدم ترویج فرهنگ غربی ضروری است.

انتهای پیام/