به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، پیش از ظهر امروز در دیدار با بسیجیان شهرستان که به مناسبت هفته بسیج در دفتر امام جمعه خلیل‌آباد صورت گرفت، اظهار داشت: هفته بسیج، هفته توجه به ارزش های دینی و انقلابی است.

 

وی با بیان اینکه باید خدا را شاکر و سپاس گذار باشیم که این توفیق نصیب ما شد تا بتوانیم شصت روز را در محضر ائمه اطهار باشیم، خاطرنشان کرد: برنامه های بسیار تاثیرگذار و خوبی به مناسبت ماه محرم و صفر در سطح شهرستان برگزار شد که هر یک از آنها تأثیر خوبی در رشد و تقویت ارزش های دینی و اعتقادی مردم داشته است.

 

امام جمعه خلیل‌آباد با اشاره به اینکه مناسبت های خوبی در این ماه وجود دارد که یکی از آنها هفته بسیج است، تصریح کرد: بسیج در همه عرصه های مهم در خط مقدم بوده و در هر جا که حضور داشته به نحو احسن کار خود را انجام داده است.

 

وی با تأکید بر اینکه دایره فعالیت های بسیج بسیار زیاد است، اذعان کرد: بسیج در عرصه های مختلف به کمک دولت آمده است و مخصوصاً فعالیت های جدی در بخش تولید و اشتغال کشور انجام می دهد.

 

حجت الاسلام ناهیدی با اشاره به اینکه در بحث کمک به زلزله غرب اولین کسانی که حضور پیدا کردند بسیجیان بودند و از جهات مختلف دی بخش تاثیرگذار بود، عنوان کرد: دشمن تلاش می کند از طریق فضای مجازی به روش های مختلف وضعیت غرب را وارونه نشان دهد ولی با تمام این تفاسیر ایران منتظر کمک کشورهای دیگر نشد و دولت و ملت با زلزله زدگان به خوبی همراهی کردند.

 

وی با بیان اینکه بسیج یکی از مؤثرترین نیروها در عرصه های مختلف نظیر پیاده روی ها، هیئت های مذهبی و غیره است، تشریح کرد: نقش مردمی و همراه بودن بسیج با مردم بهترین مصداقی است که به عنوان یک استوانه مردمی و قوی در این نظام انجام می گیرد.

 

وی با تأکید بر اینکه بسیج با کار کارشناسی و برنامه ریزی منظم و مدون در عرصه ها نیز حضور پیدا می کند، ابراز کرد: بسیج کمک های فراوان و مثبتی در راستای اشتغال و تولید انجام می دهد که از دید مردم پنهان نیست.

 

بسیج می تواند پیشگام در عرصه اشتغال باشد

 

مجتبی شاکری همچنین در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: عزت و اقتدار کشور را مرهون خون شهدا و تلاش بسیجیان در عرصه های مختلف هستیم.

 

وی با بیان اینکه تمام آحاد مردم به خصوص مسئولان افتخار دارند که یک بسیجی هستند، خاطرنشان کرد: کلید گشایش مشکلات و گرفتاری هایی که در عرصه های اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال وجود دارد همکاری بسیجی گونه تمام آحاد مردم و دستگاه ها و نهادهای مختلف است.

 

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه بسیج می تواند پیشگام در عرصه اشتغال باشد، تصریح کرد: ایجاد اشتغال پایدار یکی از رویکردهای  دولت تدبیر و امید است که امیدواریم با کمک بسیجیان نیز تحقق پیدا کند.

 

وی همچنین با اشاره به توسعه اشتغال روستاها، اذعان کرد: طرح های توسعه روستایی نیز باید با هماهنگی تعاونی ها، ادارات و همکاری بسیج در سطح روستاها اجرا شود تا شاهد تحقق اشتغال بیش از پیش در سطح روستاها باشیم.

 

اجرای بیش از 60 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان خلیل‌آباد

 

ابوالفضل فتوحی در این مراسم بابیان اینکه بیش از 60 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج با شعار “بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی” در سطح شهرستان اجرا می‌شود، ابراز کرد: چند برنامه شاخص در سطح شهرستان نیز در هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه تا ۵ آذرماه اجرا می‌شود.

 

فرمانده سپاه خلیل‌آباد از افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی در شهرستان خلیل‌آباد همزمان با هفته بسیج خبر داد و عنوان کرد: مسابقات والیبال جام بسیج، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا، همایش بزرگ پیشکسوتان جهاد و شهادت، حضور پررنگ بسیجیان در نماز جمعه، همایش حماسه حضور و اقتدار بسیج و غیره نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج خواهد بود.

انتهای پیام/