به گزارش صبح توس؛،حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور  صبح امروز در دیدار با کارکنان سپاه جوین که مناسبت هفته بسیج شکل گرفت اظهار داشت: صدور انقلاب به وسیله بسیج به کشورهای دیگرصورت می گیرد، و این که یکی از برکات این نهاد مردمی است.

 

وی افزود: در حال حاضر بسیج به عراق، لبنان، فلسطین، سوریه و یمن صادر شده است.

 

امام جمعه جوین تصریح کرد: فلسطینیان که کشورشان قبل از انقلاب اسلامی اشغال شده بود بسیجی نبودند و بعد از انقلاب ما، بسیج در فلسطین هم شکل گرفت و ما روحیه بسیجی را به فلسطین و مبارزان فلسطینی صادر کردیم.

 

حجت الاسلام دلیری پور بیان داشت: بسیج باید همه ابعاد اسلام را فرا بگیرد و اصل برنامه بسیج هم همین است.

 

وی ادامه داد: صدور بسیج و برنامه بسیجی در خقیقت صدور تمام انقلاب است که این امر در حال حاضر صورت می گیرد وبه وسیله صدور بسیج، صدور تفکر اسلامی و انقلابی هم صورت خواهد گرفت.

 

امام جمعه جوین با اشاره اینکه شعار انقلابی گری باید با فکر و فرهنگ بسیجی تحقق پیدا کند، بیان داشت: مقام معظم  رهبری فرمودند ما باید انقلابی باشیم و روحیه انقلابی را حفظ کنیم،اسوه یک انسان انقلابی امام حسین(ع) است که تمام هستی اش را در راه خداوند فدا می کند.

 

حجت الاسلام دلیری پور افزود: یکی از راه های اصلی و مهم که انقلابی گری را حفظ می کند و خون انقلابی را به رگ های جامعه ما تزریق می کند، تفکر بسیجی است.

 

وی یادآورشد: امروز در کشور ما بسیج در تمام شئون جامعه،از ادارات و صنوف تا خانه های مردم ریشه دوانده است.

 

امام جمعه جوین تصریج کرد: دشمن از تفکر و روحیه بسیجی می ترسد و در جلسه اخیر که وزیر خارجه آمریکا در عربستان سعودی برگزار کرده بود اظهار داشت که حشد الشعبی باید از عراق جمع شود و مشکل اخیر آنها با لبنان هم سر وجود حزب الله و تفکر بسیجی آنها است.

 

حجت الاسلام دلیری پور ادامه داد: در حقیقت جنگ هشت ساله را بسیج اداره کرد و پیروز اصلی جنگ تحمیلی بسیج بود و ارتش هم از آن پشتیبانی می کرد.

 

وی در پایان گفت: بسیج باید این تفکر خود را حفظ کند و همه ملت ما باید بسیجی بمانند و این مهم نیازمند استعانت از اهل بیت علیهم السلام است.

 

انتهای پیام/