به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده در دیدار با مسئولان دستگاه های اداری و جمعی از بسیجیان این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج، گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که توسط حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای انقلاب صورت گرفت، تشکیل نیروی مردمی بسیج بود و مردم به واسطه بسیج، در انقلاب تأثیرگزار شدند.

 

وی افزود: امروز در تلاطماتی که برای کشور اتفاق می افتد و در هرجا که بنای مبارزه و تقابل با دشمن باشد، مردم در قالب بسیج به میدان می آیند و نمونه آن را در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم و این همان تأثیرگزاری مردم در نظام جمهوری اسلامی است.

 

امام جمعه شهرستان باخرز به هجمه های اخیر دشمنان نظام به سپاه و بسیج اشاره کرد و افزود: دشمن از فراگیر شدن تفکر بسیجی در دیگر کشورهای منطقه به شدت هراس دارد و به همین دلیل سپاه و بسیج را مورد هجمه خود قرار داده است. امروز شاهد این هستیم که با صدور بسیج به کشورهای دیگر، شاهد بیداری اسلامی هستیم و تفکر بسیجی در دیگر کشورها توسعه پیدا کرده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده، ارتش مردمی سوریه و حشدالشعبی در عراق را از نمونه های موفق تفکر بسیجی دانست و اظهار داشت: چنانچه امروز شاهد نابودی داعش و تروریستهای تکفیری در عراق و سوریه هستیم به دلیل همین تفکر بسیجی است که در میان مردم این کشورها رشد پیدا کرده است.

 

وی بیان داشت: امروز دشمن از هویت بسیجی میترسد، چرا که بسیج را مانع بزرگی در راه رسیدن به اهداف خود در منطقه میداند.

 

انتهای پیام/