به گزارش صبح توس؛ جواد محجوب، جودوکار چنارانی وزن به‌اضافه ۱۰۰ کیلوگرم و یکی از ۲ نماینده ایران در المپیک ریو، با شکست حریف اتریشی خود توانست مدال برنز مسابقات گرند پری ۲۰۱۷ شهر لاهه هلند را از آن خود کند.

 

وی در مبارزه اول خود ون هینل از آلمان را شکست داد و در یک‌چهارم نهایی از رقیب هلندی خود شکست خورد و از کسب مدال طلا بازماند.

 

 محجوب در گروه بازنده‌ها بنجامین هارمگنیس از بلژیک را شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه یافت و در رده‌بندی نیز جودوکار اتریشی را در 44 ثانیه ایپون کرد و بر سکوی سومی مسابقات گرند پری ۲۰۱۷ لاهه هلند ایستاد.

 

این رقابت‌ها اولین حضور محجوب بعد از بازگشت مجدد وی به جودو است؛ محجوب پیش‌ازاین به‌منظور شرکت در مسابقات MMA ایران را به مقصد تایلند ترک و با جودو خداحافظی کرده بود؛ اما وی با تجدیدنظر در تصمیم خود مجدد به جودو برگشته است و در اولین حضور رسمی خود در این رشته ورزشی، توانست این مدال ارزشمند را به ایران بیاورد.

 

محجوب نایب‌قهرمان و قهرمان دو دوره مسابقات قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد و دارنده یک طلا، یک نقره و ۵ برنز در رقابت‌های مختلف گرند اسلم و گرندپری در رشته جودو است.

انتهای پیام/