سردار ماشالله جان نثار در گفتگو با صبح توس ضمن تشریح این خبر بیان داشت: در راستای انسداد کامل نوار مرز و برخورد قاطع با قاچاقچيان مواد مخدر و اشرار، مرزداران هنگ تایباد توانستند دست قاچاقچيان را در نقطه صفر مرزي کوتاه نمایند.
وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به رصد متجاوزان و قاچاقچيان مرزي، نيروهاي عملياتي هنگ مرزی تایباد به محلهاي احتمالي حضور قاچاقچيان در اعزام و اقدام به اجراي ردزني نمودند. در ادامه نیروهای غیور مرزبانی در درگیری با قاچاقچیان موفق به کشف 86کيلو و 500گرم مواد مخدر شامل 65کيلو و 400گرم هروئين فشرده و 21کيلو و 100گرم هروئين پودري گرديدند.
سردار "جان نثار" همچنین افزود: طي انجام مراحل بازرسي از مسافران در حال تردد از نوار مرز نیز نيروهاي مقتدر پست و کنترل دوغارون توانستند با شگرد هاي خاص 32 گرم ترياک و 1 گرم شيشه را کشف نمايند.
فرمانده مرزبانی استان در پایان خاطر نشان کرد: مرزداران سرزمین خورشید با توکل بر پيشگاه الهي در راه مقابله با قاچاق مواد مخدر و ورود افراد بيگانه به طور جدي در شبانه روز کوشش دارند تا نظم و امنيت را در سطح جامعه براي مردم به ارمغان آورند و همچون گذشته سدي محکم در برابر نفوذ اينگونه دشمنان هستند.
انتهای پیام