به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز سرهنگ دوم پاسدار محمد رضا غفاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز ضمن عرض تسلیت به حادثه دیدگان زلزله استان کرمانشاه گفت: همه ی آحاد ملت ایران از این حادثه تلخ پیش آمده آزرده خاطر شدند و هر یک به نوبه ی خود سعی در امداد رسانی و خدمت به بازماندگان و حادثه دیدگان این زلزله برآمدند تا با حضور خود و همدردی با آنان مرهمی بر زخم های آنان باشند.

غفاری افزود: اعزام گروه های امدادی توسط بسیج جامعه ی پزشکی، کمک رسانی با ادوات و تجهیزات جامعه مهندسی و حضور نیروی انسانی بسیج و دیگر معاونت های سپاه در استان کرمانشاه نشان از احساس مسئولیت و خدمت رسانی روحیه بسیج را دارد.

وی در ادامه با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ی بسیج ، بسیج را الگویی در ولایت مداری و خدمت رسانی برشمرد و گفت: ولایت مداری یکی از شاخصه های اصلی یک بسیجی است، لبیک به ندای رهبری و و حضور  و از خود گذشتگی بسیج در میدان های خدمت رسانی و از جان گذشتگی از شاخصه های یک بسیجی واقعی است.

فرمانده سپاه درگز گفت: بسیجی زمان شناس است، دوست را از دشمن تمیز می دهد، اولویت ها را پیدا می کند و با بصیرت راه و هدف را طی می کند.

وی مسئولیت پذیری بسیج را دیگر شاخصه ی بارز آن خواند و گفت: مسئولیت پذیری بسیج از پایه های فکری او نشئت می گیرد، این مسئولیت پذیری او نه تنها برای خود و خانواده و نزدیکان خود بلکه برای جامعه و بشریت هم مصداق دارد، همچنان که ما نمونه های این احساس مسئولیت را در هشت سال دفاع مقدس و یکا یک بحران های دوران بعد از آن  به عینه شاهد بوده ایم.

غفاری در پایان با اشاره به برنامه ریزی های به عمل آمده برای هرچه با شکوه تر برگزار کردن هفته بسیج گفت: تجلیل از خانواده های معظم شهدای بسیج، تقدیر از بسیجیان نمونه، برگزاری نشست های بصیرتی و سیاسی با حضور سخنرانان کشوری و استانی و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی از جمله مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

انتهای پیام/