سردار "ماشاء الله جان نثار" فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در گفتگو با صبح توس گفت: با اشرافیت اطلاعاتی مرزداران هنگ مرزی تایباد و بر اساس اطلاعات بدست آمده مبنی بر ورود قاچاقچیان مواد مخدر به داخل کشورمان این موضوع در دستور کار اطلاعاتی و عملیاتی مرزداران این هنگ قرارگرفت و مرزبانان با قاچاقچیان مواد مخدر درگیر شدند.

وی افزود: طی این عملیات ضربتی سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر در دام مرزداران هنگ مرزي تايباد گرفتار و تاب مقابله با مرزبانان را نداشته و با استفاده از. تاریکی شب به آن سوی مرز متواری شدند.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی تصریح کرد: مرزداران غيور هنگ مرزي تايباد در مرحله پاکسازی موفق به کشف 40 کيلو 500 گرم مواد مخدر از نوع هروئين فشرده و 5 کيلوگرم ترياک شدند.

سردار "جان نثار" در ادامه از کشف 850 ليتر سوخت قاچاق و دستگيري 7 نفر متجاوز که قصد ورود غير مجاز را به خاک ميهن داشتند، خبر داد و خاطر نشان کرد: دشمنان اين خاک و بوم از هر فرصتي به منظور پيشبرد اهداف شوم خود مانند ورود مواد مخدر به داخل خاک کشور عزيزمان استفاده مي کنند. اما مرزداران همانند هميشه مانند کوهي استوار در برابر اين قانون شکنان و سوداگران مرگ ايستاده تا با جلوگيري از ورود متجاوزين و محموله هاي مواد مخدر و با نشان دادن برخورد قاطع و جدي اهداف شوم آنان را نقش بر آب کرده و لذت زندگي در سايه جامعه اي امن را براي هموطنان به ارمغان آوريم.

انتهای پیام