محمد بابایی مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه در گفتگو با صبح توس؛  اظهار کرد: باتوجه به اهمیت موضوع شکوفایی اقتصادی تأکید بر اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی داریم.

 

وی افزود: در حال حاضر نزدیک به 1200 نفر پرسنل در مجموعه موج های خروشان مشغول به کار هستند.

 

مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه با اشاره به ایرادات دستگاه اجرایی گفت: بر اساس قوانین قبلی مجوزهای لازم اخذ و برای این پروژه 450 میلیارد تومان هزینه شده است؛ اما امروز بایستی مجوزهای جدید برای پایان کاربگیریم.

 

وی افزود: بر همین اساس 240 مغازه و فروشگاه در این مجموعه دچار اشکال شده است، بنابراین درخواست داریم از مجموعه ای با این تعداد پرسنل و تعداد 10 هزار نفر مهمان در روز که از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده، حمایت شود.

 

بابایی با تأکید بر نیاز سرمایه گذاران به حمایت و دلخوش شدن در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی تصریح کرد: تسهیل گری در دستگاه های اجرایی بسیار اهمست دارد؛ چراکه برند و مطرح شدن در فضای اقتصادی امروز زمان بر و هزینه بردار است.

 

مدیرعامل سرزمین موج‌های خروشان اظهار کرد: بدون شک وجود اماکن تفریحی و سرگرمی مثل پارک‌های آبی در افزایش زمان حضور مسافران و گردشگران درشهر مشهد اثرگذار است.

 

وی با بیان اینکه مجموعه موج های خروشان دارای کتاب خانه، پنج نمازخانه و آمران به معروف و ناهیان از منکر است، افزود: در این ایام پذیرایی از هیئت های مذهبی استان با تخفیف ویژه صورت گرفته است.

 

بابایی با اشاره به این مطلب که هدف اصلی زائران حضور در حرم مطهر رضوی است و پس از زیارت وقتی را برای تفریح اختصاص می دهند، خاطرنشان کرد: در ورودی و مغازه های این مجموعه پتانسیل اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی و ظرفیت برای ارائه صنایع دستی، محصولات باغی و فرهنگی شهرستان در این مجموعه وجود دارد.

 

انتهای پیام/