مهدی جدی جانباز قطع نخاعی نیروی انتظامی در حاشیه دیدار با دانش آموزان مدارس طرقبه شاندیز در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس هشت سال امتحان بزرگ برای ملت ایران بوده است.

 

وی با بیان اینکه همیشه عیار بندگی انسان ها سنجیده می شود و در این امر شهدا پیروز امتحان هستند افزود: خودخواهی ما را به هدف نمی رساند، بلکه دیگران خواهی ما را به آرامش می رساند.

 

این جانباز قطع نخاعی گفت: در این دنیا باید اعتقاد به جای ابدی و آخرت داشته باشیم لذا دنبال زرق و برق دنیای بی ارزش نباشیم چراکه با اعمال و دیگران خواهی به سعادت می رسیم.

 

جدی تصریح کرد: امام حسین(ع) به عنوان الگوی دیگرخواه هدفمند، چراغ هدایت و کشتی نجات است و در صوت نداشتن چراغ هدایت به هلاکت می رسیم.

 

وی با بیان اینکه امروز شهدا انسان های دیگران خواه در جامعه ما هستند، افزود: دشمن در پی تفرقه بین ما و ولایت است، بنابراین باید بدانیم زندگی خوب همین دیگران خواهی هدفمند است که با حرکت در مسیر شهدا مُیسر می شود.

 

جدی گفت: امنیت و استقلال کشور تنها نتیجه فداکاری شهدا است، بنابراین دشمن نمی تواند به این کشور نگاه تجاوزگرانه داشته باشد.

 

وی با اشاره به چهار هزار شهید نیروی انتظامی برای دفاع از دستاوردها و آرمانهای انقلاب، گفت: هدف ها باید از رسیدن به قدرت به «خدمت» تبدیل شود و این نقطه قوت می باشد، بنابراین در این مسیر با همت دانش آموزان و قشر جوان باید تلاش و کوشش کنیم.

انتهای پیام/