به گزارش صبح توس؛ سرهنگ "مجيد پويان" فرمانده هنگ مرزي تايباد در تشريح اين خبر بيان داشت: در راستاي اجراي تدابير سردار " جان نثار"  فرمانده مرزباني استان خراسان رضوي مبني بر انسداد کامل نوار مرز و برخورد قاطع با متجاوزين و قاچاقچيان سوخت، و ...، مرزداران اين هنگ توانستند دست اين متجاوزان و قاچاقچيان را در نقطه صفر مرزي کوتاه کنند.

وي افزود: در راستاي ايجاد پوشش مرزي، مرزداران هنگ تايباد با انجام کمين هاي شبانه روزي و انجام عمليات هاي رزمي مرزي موفق به دستگيري چندين متجاوز  بيگانه که قصد ورود غير مجاز به داخل خاک کشور جمهوري اسلامي ايران را داشتند شدند.

اين مقام مسئول در ادامه بيان کرد: طي 48 ساعت گذشته در عمليات هاي جداگانه مامورين اين هنگ با تلاش هاي پي در پي  و انجام کمين هاي شبانه توانستند 34 نفر از اتباع بيگانه که قصد تجاوز به خاک کشور را داشتند دستگير نمايند.

فرمانده هنگ مرزي تايباد خاطرنشان کرد: در طي انجام مراحل بازرسي از مسافران در حال تردد از نوار مرز، نيروهاي مقتدر  اين هنگ توانستند با شگرد هاي خاص مقدار 350 ليترسوخت قاچاق را کشف نمايند.

وي در انتها تصريح کرد: اشرافيت اطلاعاتي بالا مرزداران هنگ مرزي تايباد باعث موفقيت در انسداد کامل مرز در اين خطه خراسان رضوي مي شود.از اولويت هاي اصلي مرزداران اين خطه برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر و سوخت است که به حمدالله نيروهاي غيور اين هنگ تاکنون دست قاچاقچيان و متجاوزان را از اين بوم و بر کوتاه نگه داشتند.

انتهای پیام