به گزارش صبح توس؛ همزمان با سالروز 13 آبان گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دانش آموز، تبعید حضرت امام خمینی (ره) و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام در روز ملی مبارزه با استکبار با شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل مراسم راهپیمایی با شرکت قشرهای مختلف شیعه واهل سنت از میدان شهدا تا خیابان ولیعصر(عج) تربت جام برگزار شد.

 

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای انقلابی سخنان رئیس جمهور آمریکا واستکبار جهانی را محکوم وبا آرمان های انقلاب، شهدا، امام و رهبری تجدید بیعت کردن و بر ادامه مسیر شهدا و نهضت عاشورا تاکید کردند.

 

در اجتماع ضد استکباری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت جام گفت: مکتب شهید فهمیده همچنان زنده است چون انقلاب هنوز در بطن جامعه جریان دارد.

 

حجت الاسلام سید جعفر احمدی افزود: شرکت کنندگان در راهپیمایی با شعار دادن مرگ بر آمریکا ثابت کردند همه پاسدار مکتب شهید فهمیده و هنوز هم دانش آموزان رهبران مسئولان هستند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت جام با اشاره به رفتار وسخنان مسئولان آمریکا بیان داشت: رئیس جمهور سابق آمریکا می گفت «شعار مرگ بر آمریکا برای شما شغل ایجاد نمی کند بیائید مذاکره وبرجام را قبول کنید» که با برجام هم مشکل کشور حل نشد.

 

وی ادامه داد: شعار مرگ برآمریکا ملت ایران نفس های این کشور استکباری را به شمارش درآورد و گروه های تروریستی مورد حمایتش در حال نابودی است.

انتهای پیام/