به گزارش صبح توس؛ حسین شرافتی امروز در راهپیمایی یوم‌الله  13 آبان که با حضور مردم شیعه و سنی، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و اساتید و روحانیت حوزه‌های علمیه تشیع و تسنن، ائمه جمعه و جماعات و مسئولین ادارات و نهادها برگزار شد، با اشاره به این نکته که امروز خون شهدا به ثمر نشسته است، گفت: این تاثیر خون شهدای عزیز سبب حرکت‌های عظیمی چون راهپیمایی شده است.

 

فرماندار تایباد اضافه کرد این روزها مردم شهرستان مرزی تایباد شاهد عبور بیش از ۲۵ هزار تبعه افغانستانی زائر حسینی(ع) برای شرکت در مراسم اربعین از گمرک دوغارون به زیارت کربلای معلی هستند این حرکت‌های عظیم و خودجوش و حضور ملیت‌های مختلف در این راهپیمایی بزرگ یعنی اینکه انقلاب اسلامی ایران مرزها را در نوردیده و تمام ملت‌ها را بیدار کرده است.

 

وی ضمن بیان این موضوع که در وقایع 13 آبان ابهت آمریکای جهانخوار توسط ملت ما شکسته شد، بیان کرد: امروز نیز بعداز چهل سال از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان انقلابی ایران اسلامی بصیرت، اگاهی و دشمن‌شناسی دانش‌آموزان و دانشجویان و مردم ایران اسلامی بیشتر شده است.

 

شرافتی امنیت حاکم بر کشور را مرهون خون شهداء، حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و رهبری شجاع ملت ایران خواند و خاطرنشان کرد: آمریکا و استکبار به عنوان پدیدآورندگان داعش از حملات گروه‌های تکفیری و داعش در امان نیست.

 

فرماندار تایباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این نکته که مابرای ساخت موشک و صنایع دفاعی کشورمان از کسی اجازه نمی‌گیریم، اضافه کرد: دشمن اعتراف کرده که ما از پیشرفت ایران در زمینه‌های دفاعی تعجب زده شدیم و این پیشرفت‌ها در سایه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و به رهبری‌های مقام معظم رهبری و به برکت خون شهداء و تلاش جوانان و نوجوانان این مرزوبوم رقم خورده است.

 

انتهای پیام/