به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام نجم الهدی امروز در نماز جمعه این هفته شهر طرقبه که در محل حسینیه حضرت علی اصغر(ع) این شهر با حضور مردم شهید پرور برگزار شد ضمن اشاره به مناسبت های هفته از جمله شهادت نوجوان سیزده ساله شهید فهمیده درعملیات رمضان و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی، شهادت آیت الله قاضی طباطبایی به دست منافقان، روز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اشاره داشت.

 

وی افزود: بیش از 32 کشور علیه جمهوری اسلامی نوپای ایران هجمه کردند و جنگ سخت را علیه ما تحمیل کردند و در قالب حزب بعث با کشور به جنگ پرداختند.

 

امام جمعه موقت طرقبه با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس دارای برکات بسیاری بوده است گفت: دشمن پس از شکست در جنگ تحمیلی همه هیمنه اش فرو ریخت.

 

وی با اشاره به ابزارنظامی به کار رفته در جنگ علیه ایران توسط آمریکا افزود: بنا بر اذعان مسئولان آمریکایی آن روزها ایران در حال رسیدن به اوج قله های قدرت جهانی است.

 

حجت الاسلام نجم الهدی تصریح کرد: یازدهم سپتامبر توسط خود آمریکایی ها طراحی شده و به بهانه های واهی سلاح کشتار جمعی وآوردن دموکراسی به عراق هزاران نفر پیاده نظام لشکر کشی کرد و همین طور ورود نظامی به افغانستان نیز در همین راستا است.

 

وی افزود: همه این اقدامت خصمانه در منطقه توسط آمریکا و هم پیمانانش با هدف ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

 

امام جمعه موقت طرقبه با اشاره به اینکه عراق و افغانستان تبدیل به باتلاقی برای ازبین بردن آمریکایی ها شده اند اظهار کرد: جمهوری اسلامی پهباد رادار گریز آمریکایی  را به زمین نشانده و به این معنا ست که اگر ابزار نظانی دشمن  وارد کشور شود و بخواهد عرض اندام کند با مدیریت و پاسخ نیروهای انقلابی ایران مواجه می شود.

 

وی افزود: ناوهای آمریکایی در جنگ 33 روزه لبنان و همچنین تانک های اسرائیل نیز در هم کوبیده شد، بنابراین به لطف خدا این ابزار نظامی دشمن ضایع می شود.

 

حجت الاسلام نجم الهدی با اشاره به دشمنی آمریکا با اقتدار علمی و هسته ای کشور خاطرنشان کرد: دشمن پس از پذیرفتن شکست خودش روی به جنگ کثیفی دیگر به نام جنگ نرم آورده که نشانه ضعف و ناتوانی اوست.

 

وی افزود: در این جنگ نرم تلفات مشخص نیست و قشر جوان را هدف قرار داده است تا بی بند و باری وبی حجابی را در جامعه گسترش دهد.

 

امام جمعه موقت طرقبه با بیان اینکه دشمن انحراف هدفمند در حوزه زنان  و خانواده را در دستور کار قرار داده است، گفت: یکی از بلاهای جنگ نرم برای جامعه امروزه با ابزار فضای مجازی و ماهواره موضوع انواع طلاق است..

 

وی با اشاره به اینکه تلفات جنگ نرم متوجه جوانان کشور است، ابراز کرد: شهادت و حقیقت طلبی یکی از درس های اربعین حسینی است، بنابراین بایستی در برابر این هدف دشمن یعنی خاموش کردن چراغ عاشورا مقابله و ایستادگی کرد.

 

انتهای پیام/