علی یعقوبیان  در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز 13 آبان ماه، و گرامیداشت این روز گفت: بعضی از حوادث دوران نهضت و انقلاب اسلامی در ذهن ماندگار تر است، که یکی از نمونه‌های حوادث ماندگار انقلاب اسلامی 13 آبان ماه است.


 

وی با تاکید بر اینکه 13 آبان مهمترین حوادث انقلاب را در دل خود جای داده است، افزود: 13 آبان با حوادثی همچون تبعید امام (ره) به ترکیه، و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام دراین روز، باعث شده تا 13 آبان ماه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شود.

 

فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار در ادامه در رابطه با اهمیت این روز با توجه به سخنان امام (ره) اذعان داشت: امام (ره) از 13 آبان‌ماه به عنوان انقلاب دوم در کشور یاد کرده است و 13 آبان باعث شده است، جاسوسی و خباثت و فریبکاری دولت آمریکا برای ملت ما برملا شود.

 

یعقوبیان در ادامه با اشاره به اینکه 13 آبان لزوم حفظ شعار مبارزه با استکبار توسط ملت ایران است، افزود: 13 آبان‌ماه به همه ما متذکر می‌‍‌‌شود و امروزه باید نسل جوان و نوجوان ما نیز تلاش کنند، تا از انقلاب اسلامی شناخت کافی داشته باشد.

 

وی در پایان با دعوت از مردم شریف شهرستان رشتخوار جهت حضور حداکثری در راهپیمایی 13 آبان‌ ماه، گفت: مردم شریف شهرستان رشتخوار، همواره در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی با حضور پررنگ خود، یار و یاور رهبر و انقلاب بوده‌اند، و 13 آبان امسال نیز با حضور حداکثری خود همراه با تمام ملت ایران حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

 

انتهای پیام/