به گزارش صبح توس؛ خالقداد عرب امروز در جلسه رزمایش دانش آموزی آسیب‌های سایبری به مناسب هفته پدافند غیر عامل و بسیج دانش آموزی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته پدافند و بسیج دانش آموزی، در جمع دانش آموزان شهرستان رشتخوار گفت: نام شهید حسین فهمیده با آن افتخاری که آفرید و با آن شجاعتی که به خرج داد، در تاریخ 8 سال دفاع مقدس و برگ‌های زرین انقلاب اسلامی ثبت شد.

وی با اشاره به 13 آبان ماه و اهمیت این روز در کشور گفت: 13 آبان روز تبعید امام(ره) به ترکیه، روز تسخیر لانه جاسوسی به وسیله دانشجویان پیرو خط امام(ره) بود که این روز از اهمیت فراونی در کشور برخوردار است، امروز ما باید قدردان خون شهدا، جایگاه رهبری وامنیت و آرامش حاکم بر کشور باشیم و به گفته امام راحل هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا بزنیم.


فرماندار رشتخوار در ادامه با اشاره به بحث مهم جنگ نرم و برنامه ریزی دشمن در این زمینه گفت: دشمن در 8 سال دفاع مقدس با تمام توطئه‌ها و حمایت‌هایی که انجام داد موفق به دستیابی به اهداف خود نشد، امروز دشمن با جنگ نرم و با هدف نفوذ بر افکار جوانان ما پای در عرصه نبرد گذاشته است، که باید بیش از پیش مراقب حرکات دشمن بود.

عرب همچنین با اشاره به پدافند غیر عامل نیز گفت: ما در هر حوزه‌ای که قرار داریم، اگر به درستی در آن حوزه رفتار کنیم در واقع پدافند غیر عامل را انجام داده‌ایم.


وی با اشاره به اینکه اگر امروز نتوانیم بحث اشتغال و تولید را در کشور حل کنیم باز هم وابسطه به استکبار هستیم، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تحریم به نفع کشور است، تا ما با استفاده از تحریم روی پای خود باستیم.


نماینده عالی دولت درشهرستان رشتخوار با اشاره به وحشت آمریکا، اسرائیل و غرب از کشور ایران گفت: دشمن امروز توان ما را می‌داند، امروز اگر سوغات فراوانی از سوی دشمن در زمینه جنگ نرم بر کشور و افکار جوانان ما تحمیل می‌شود، باید با دقت بیشتری به موضوع را بررسی کرد و دانست که ذهن شما را به چه چیزی دشمن مشغول می‌کند.


انتهای پیام/