به گزارش صبح توس؛ حمید رضا جمشیدیان صبح امروز همزمان با آغاز هفته پدافند غیر عامل در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خود باوری و اقتدار ملی با حرکت انقلابی موجب مصون سازی کشور و حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی می‌شود، لذا در تمام سطوح اصول ایمنی در مدارس شهرستان رشتخوار تلاش شده است.

 

دبیر پدافند غیر عامل آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در ادامه همین مطلب با اشاره به برنامه‌های انجام شده در بحث پدافند غیر عامل در سطح مدارس این شهرستان نیز گفت: 50 درصد از مدارس شهرستان به سیستم‌های دوربین مداربسته و ضد سرقت تجهیز شده است.

 

وی همچنین با اشاره به کلاس‌های آموزشی با موضوع پدافند غیر عامل گفت: دانش آموزان در مدارس سطح شهرستان با بهره‌گیری از مربیان در بحث‌های پدافند غیر عامل از کلاس‌های یادگیری در این زمینه بهره‌مند خواهند شد.

 

جمشیدیان همچنین در پایان با اشاره به اینکه دانش آموزان از مسائل دینی و اخلاقی نیز در این کلاس‌ها بهره‌مند می‌شوند، افزود: کیفیت بخشی به برنامه های آموزشی و تربیتی، تقویت اعتماد به نفس دانش آموزان و اطلاع رسانی صحیح به اولیا، بصیرت افزایی و دشمن‌شناسی از جمله برنامه‌های صورت گرفته در این هفته در مدارس سطح شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/