به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حوادث ناشی از درگیری بر سر حفر یک حلقه چاه عمیق در روستای شهرستانک از توابع شهرستان جغتای حدود سه ماه پیش که منجر به کشته شدن دو تن از اهالی این روستا شده بود، با نامه حسین مقصودی، نماینده این شهرستان به سران کشوری دوباره به یکی از بحث های محافل رسانه ای شهرستان تبدیل شده است.

 

گفته می شود: دستگاه قضایی شهرستان جغتای با قدرت و دقت تمام در حال پیگیری ابعاد مختلف این اتفاق ناگوار است؛ اما حسین مقصودی در نامه های خود به آیت الله لاریجانی، رئیس مجلس، وزیر کشور و وزیر دادگستری، خواهان پاسخگویی در قبال این ماجرا شده است.

 

تصاویر سه نامه متفاوت مقصودی به سه مقام بلندپایه، ابتدا در کانال رسمی وی و سپس در برخی سایت ها و کانال های شبکه های اجتماعی شهرستان های جغتای و سبزوار منتشر شده و حوادث روستای شهرستانک را دوباره در نقطه تمرکز رسانه های بومی منطقه قرار داده است.

 

در همین رابطه حسین مقصودی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با پیام جغتای به ماجرای ارسال این نامه ها و انتشار آنها در فضای مجازی پرداخت.

 

مقصودی با تایید نامه های ارسال شده به سران کشوری، اظهار داشت: بنده وکیل مردم هستم و وظیفه دارم که پیگیر حق مردمی باشم که با رای آنها راهی مجلس شورای اسلامی شده ام.

 

نماینده مردم جغتای افزود: سکوت مسئولان رده بالای کشور در این رابطه باعث شده است تا این اتفاق با گذر از ابعاد کشوری، در رسانه های خارج از کشور نظیر کردستان عراق نیز منعکس شده و به آن پرداخته شود.

 

وی گفت: انتظار می رود دستگاه قضایی با تسریع در روند رسیدگی به این پرونده، نتایج حاصل از بررسی های خود را اعلام کند و عاملان قتل دو تن از اهالی روستای شهرستانک نیز معرفی شوند.

 

مقصودی همچنین با تقدیر از صبر و آرامش مردم روستای شهرستانک و با تاکید بر پیگیری قانونی خواسته های خود، یادآور شد: بنده تا اعلام نظر دستگاه قضا پیگیر حق مردم در این رابطه خواهم بود و در همین راستا از مردم می خواهم تا با احترام به قانون، خواسته های خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

   

انتهای پیام/