علی قربانی در گفتوگو با خبرنگار صبح توس؛ با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات چندجانبه والیبال به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور شش تیم در شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

 

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در پایان مسابقات والیبال گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش تیم بزنجرد قهرمان شد و تیم مزده ب در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم مزده الف سوم شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد با بیان اینکه در مراسم اختتامیه این مسابقات از تیم های برتر با اهدا لوح و کاپ قهرمانی تقدیر شد، تصریح کرد: رقابت‌های والیبال گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن شهید یاقوتی برگزار شد.

 

وی همچنین ضمن تاکید بر لزوم فرهنگ سازی برای ورزش و ترویج آن بین قشرهای مختلف مردم، اذعان کرد: برنامه های ورزشی متعددی در ایام مختلف سال به منظور ترویج و فرهنگ سازی ورزش در بین مردم از سوی اداره ورزش و جوانان برگزار می شود.

 

قربانی با اشاره به اینکه مطمئناً امروزه اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست، عنوان کرد: باید تمام تلاش خود را برای نهادینه کردن امر ورزش در زندگی انجام دهیم و مناسبترین زمان برای نهادینه کردن ورزش از سنین کودکی است.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از هیئت والیبال شهرستان برای برگزاری مسابقات چندجانبه والیبال گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در خلیل آباد، خاطرنشان کرد: شهرستان خلیل آباد 25 هیئت ورزشی فعال و نیمه فعال دارد که در امر توسعه ورزش تلاش می کنند.

انتهای پیام/