به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام والمسلمین میری امام جمعه مه ولات با اشاره فرمایشات آیت الله میشکینی و سفارش  به مراعات تقوا الهی به همه برادران و خواهران نمازگزارِ و تقوارابه چند مرحله عنوان کرد ویادآور شد:تقوا مراتبی داردمهم ترین تقوا، تقوای فکری است یعنی مغز انسان متقی باشد و باور های صحیح پیدا کند و مغز خود را از باور ها و عقاید انحرافی پاک کند این بهترین و والاترین مرحله تقواست.

محمد علی میری در خطبه دوم با اشاره به تعبیر امام  شهید فهمیده را رهبر ایران یاد کرد،افزود:انقلاب اسلامی ایران چنین افرادی را ساخت و به تعبییر امام خمینی(ره) رهبر ما آن شهید  13 ساله بسیجی است که با حرکت خود دشمن را ویران کرد.

وی افزود:در آستانه 13 آبان و روز ملی مرگ بر آمریکا و فرا رسیدن زمان اجرا و عملیاتی شدن قانون ظالمانه ای که از آن به عنوان مادر تحریم ها یاد می شود و سایر مسائل زمزمه های برجام های موشکی و حقوق بشری از ناحیه اهالی استکبار به گوش می رسد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان مه ولات همچنین در خصوص اتهامات استکباربه ایران تصریح کرد:اتهامات واهی استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران هرچند تازگی ندارد اما در شرایط کنونی که شاهد استیصال جبهه استکبار و ناکامی آمریکا در پیشبرد اهداف شوم منطقه ای آنان می باشیم.

خطیب جمعه مه ولات اظهار داشنت:ملت شریف ایران به ویژه جوانان غیور و انقلابی کشورمان در روز 13 آبان پاسخ قاطع و دندان شکنی به آمریکا و رژیم صهیونیستی در این رابطه خواهد داد .

محمد علی میری گفت:به فضل الهی در هماوردی جانانه توطئه های آمریکا در منطقه با پیروزی بر فتنه مرموز و خطرناک داعش در عراق و سوریه و حل مسئله اقلیم کردستان عراق ،با نفوذ جمهوری اسلامی ایران معلوم که خود یک نصرت الهی بود رس.ایی جبهه استکبار و نابودی داعش را در پی داشته است.

وی با اشاره ه فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه افسری افزود::قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست و اگر امنیت نباشد پیشرفت علمی و پیشرفت اقتصادی هم نیست که البته اقتصاد نیازمند امنیت است.

انتهای خبر/