به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با اشاره به توجه مدیران به نیروهای انقلابی گفت: جوانان انقلابی کشور را از بن بست نجات می دهد و باید به آنان میدان داد و تضعیف روحیه انقلابی بزرگترین تهدید و خطر برای جامعه است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری ارتش افزود: سخنان رهبری در حضور نیروهای نظامی و پرداختن به مسائل اقتصادی نشان می دهد امنیت، اقصاد و معیشت مردم برای پیشرفت هر کشور مهم است.

وی ادامه داد: هر کس در تقویت این حوزه ها قدم بردارد در راه خدا، مردم و دین خدمت کرده است و همه نخبگان در حد توان در این عرصه حاضر و خادم یکیدگر شوند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به سبک زندگی آیت مرعشی نجفی تصریح کرد: این عالم و مجتهد به دلیل اینکه نمی خواست از کالای خارجی استفاده کند حتی از دکمه تولید کشورهای غربی بود استفاده نکرد و لباسش را گره می زد وامروز اگر مردم بخواهند استقلال کشور را حفظ کند باید از تولیدات داخلی استفاده ودر غیر این صورت دل آمام زمان را می شکنیم.

حجت الاسلام طاهری تاکید: اقتصاد مقاومتی با همت مردم محقق می شود و باید تلاش شود تا از این گردنه اقصادی به خوبی عبور کنیم.

وی با اشاره به دیدار نخست وزیرعراق با رهبری بیان داشت: راز پیروزی مردم عراق این بود که به جوانان انقلابی بها و توجه کرد و با میدان دادن به آنها کشور را از شنگال داعش نجات دادند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به وضعیت استکبار جهانی خاطر نشان کرد: وضعیت آمریکا به عنوان سرمدار استکبار جهانی روز به روز بدتر می شود ومردم آن احساس امنیت وآرامش ندارند و میلیون ها بسته قرص آرامش بخش وخواب استفاده می کنند.