به گزارش صبح توس؛ علي رستمي فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت 13 آبان که در فرمانداری برگزار شد گفت: روزهای ملی و مذهبی متعلق به هیچ جناح وجریان سیاسی نیست و این روزها باید باعث هم افزایی و وحدت بیشتر شود.

رستمی افزود: آمریکا نشان داد که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و از فرصت جمهوری اسلامی برای اثبات خود استفاده نکرد و راهی را رفت که دشمنی را تقویت کرد و مردم هم در صحنه نشان دادن که در برابر زیاد خواهی استکبار در کنار یکدیگر هستند.

وی تصریح کرد: 13آبان روز ملی و ضد استکباری متعلق به همه مردم و به خصوص دانشجویان و دانش آموزان است و باید به گونه برنامه ریزی انجام شود تا این قشر محرک جامعه  در این برنامه ها پر شور و نشاط حاضر شوند.

فرماندار تربت جام با ابراز گلايه از حضور کمرنگ دانشگاه ها در مراسم روز ملي 13 آبان در سال گذشته خاطر نشان کرد: سال گذشته يک دانشگاه با تابلو و نشان در مراسم حاضر شد و ديگر مراکز عالي به چشم نيامدند و انتظار هست امسال پرشور تر ازگذشته شرکت کنند.

رستمي ادامه داد: دانشگاه هاي تربت جام در سکوت کامل به سر مي برند و از برنامه هاي کرسي هاي آزاد انديشي و مناظره خبري نيست که لازم است برنامه ريزي شود تا تشکل ها با جديت بيشتر وارد شوند.

وي عنوان داشت: مناسبت هاي ملي و مذهبي باعث ايجاد وحدت مي شود و باید به گونه برنامه هاي اين روز صورت بگيرد تا به جناح و گروه خاصي منتسب و يا انتقاد نشود و به برنامه هاي ابلاغي شده کشوري اکتفا شود.

فرماندار تربت اعلام داشت: راهپيمايي 13 آبان همزمان با سراسر کشور از ميدان شهدا به سمت ميدان وليعصر برگزار و دوباره نشان خواهيم داد که ملت و دولت در کنار يکديگر با تبيعت از مقام معظم رهبري در مسير انقلاب اسلامي پرشور تر ازگذشته در صحنه حاضريم.

انتهای پیام/