مهدی جانعلی زاده قزوینی در گفتگو با صبح توس؛ از تغییر شهردار شهر جدید گلبهار خبر داد.

 

رییس شورای اسلامی شهر گلبهار در این خصوص اظهار داشت: نمایندگان مردم گلبهار در شورای شهر، پس از بررسی دقیق و علمی 44 رزومه دریافتی کاندیداتوری شهرداری، با توجه به شرایط این شهر، با اکثریت آراء محمد امینی فر را به‌عنوان شهردار انتخاب کردند.

 

وی ادامه داد: شاخص‌های انتخاب شهردار از دید اعضای شورا، علاوه بر متدین، انقلابی و سالم بودن در کار، داشتن سابقه شهرداری یا داشتن مسئولیت در شهرداری، بومی بودن و یا ساکن شدن با خانواده در این شهر، دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط، خلاقیت و نوآوری در انجام کار، توانایی جذب سرمایه‌گذار با بررسی سوابق، روابط عمومی خوب و تعامل با مردم و مسئولین، مدیریت بحران، داشتن انگیزه و توان لازم برای خدمت بیشتر و بهتر، شورا باور بودن و توانایی مدیریت هزینه و درآمد، بود که تمام اعضای شورا بر این ۱۰ شاخص اتفاق‌نظر داشتند.

 

جانعلی زاده قزوینی خاطرنشان کرد: امینی فر دارای مدرک تحصیلی لیسانس معماری است و پیش‌ازاین شهردار سرخس بوده و دو دوره شهردار برتر استان شده و متعهد به سکونت با خانواده در گلبهار شده است.

 

رییس شورای اسلامی شهر گلبهار ادامه داد: امینی فر برای اولین بار در سرخس با تشکیل هیئت عالی سرمایه‌گذاری موفق به معرفی هشت فرصت سرمایه‌گذاری ازجمله بزرگ‌ترین و مجهزترین تیر پارک شرق کشور شده و اولین پارک رایحه درمان کشور را طراحی کرده است و رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی سرخس بوده است و توان تعامل مؤثر با شورای شهر، مردم و ادارات شهرستان را داراست.

 

درجه شهرداری گلبهار یک و درجه شهرداری در سرخس هفت است و امید است با رویکار آمدن شهردار جدید، این آیتم و شاخص‌های خدمات شهری به‌ویژه کیفیت محیط شهری در گلبهار ارتقاء یابد.

 

پیش‌ازاین سید سعید سجادی، به‌عنوان شهردار، مسئولیت اداره شهرداری این شهر جدید را بر عهده داشت.

 

انتهای پیام/