حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور امام جمعه جوین در گفت و گو با صبح توس؛ در واکنش به سخنان اخبر ترامپ اظهار داشت: در این باره حقیقت مطلب را مقام معظم رهبری فرمودند،اینکه نباید ما وقت خودمان را در جواب دادن این شخص تلف کنیم.

 

وی افزود: هرچند نباید اینگونه صحبت ها بی پاسخ بماند، ولی نباید وقت خود را صرفا صرف سخنان بیهوده یک شخص دیوانه بکنیم؛ چراکه حرف های این فرد اصلا بر اساس منطق نیست.

 

حجت الاسلام دلیری پور تصریح کرد: ترامپ و رقیب انتخاباتی اش کلینتونگفت که داعش را ایجاد کرده اند و حالا سپاه که با این گروه خونخوار تروریستی مبارزه می کند توسط این فرد تروریست خوانده می شوند.

 

وی یادآور شد: آمریکا تروریست را ایجاد و آن را مدیریت می کند تا به منافع خودش برسد، اگر به تروریست سلاح داده نشود تروریست خود به خود از بین می رود.

 

امام جمعه جوین افزود: در کشف جدید انبار سلاح های تروریست ها در دیرالزور و المیادین مشخص شد، که سلاح ها آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی است، بنابراین آمریکا و اسرائیل و اروپا برای حفظ منافع خود از تروریست ها حمایت می کنند.

 

حجت الاسلام دلیری پور ادامه داد: از آنجائیکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با منافع آنها مبارزه می کند، تروریست شناخته می شود.

 

وی در پایان گفت: آمریکا خودش مظهر تروریست در جهان است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که ضد منافع خود می بیند، تروریست می داند.

 

انتهای پیام/