به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام والمسلمین میری درنماز جمعه این هفته با اشاره به مراعات تقوای الهی گفت: تقوا عاملی است که انسان را از آلودگی انحرافات حفظ می کند.

 

امام جمعه مه ولات  با اشاره به فرمایشات رهبرعظیم شان در خصوص سخنرانی اخیر ترامپ اظهار داشت: ترامپ را برخی دیوانه، جاهل یا دلال و جاهل خطاب می کنند که گویا جلویش را بیشتر نمی بیند.

 

وی افزود: عملکرد سیاست های راهبردی دولت های قبل ترامپ را با نوع جهت گیری های مجلسین (سنای) آمریکا و نمایندگان در نظر بگیریم اصل کسانی که بر آمریکا حکومت می کنند احزاب حاکم و دمکرات هستند که در حقیقت رئیس جمهور مسئول اجرائی برنامه های این دو حزب است.

 

خطیب جمعه مه ولات تصریح کرد: با توجه به سخنرانی ترامپ می توان بیشتر به خبث طینت و جوهره شوم شیطان بزرگ آمریکا پی ببریم که ترامپ خیلی هوشمندانه و حساب شده عمل می کند، از این رو ما نباید از کنار اتفاقات و پدیده های سیاسی که با هدف گیری تضعیف و یا نابودی جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران از ناحیه آمریکا سلطه طلب مطرح می شود به سادگی گذشت.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان مه ولات با اشاره به اهانت رئیس جمهور آمریکا به سپاه انقلاب اسلامی اظهارات منفی تعبیرکرد وادامه به فرمایشات ریاست جمهوری در این خصوص یادآورشد: روحانی سپاه پاسداران را محبوب ملت ایران عنوان کرد و سپاه را مهم ترین مولفه های عزت و اقتدار کشور دانست و همچنین سپاه موجب دلگرمی و امید همه ملت های مسلمان و تحت ظلم بوده است که بزرگترین شاخصه سپاه انقلاب اسلامی و افتخارش در مسیر ولایت و امامت است.

 

انتهای خبر/