به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی امروز در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه از ایمان و عمل صالح و اتکا به توانمندی داخلی به عنوان عناصر موفقیت آمیز در برابر دشمنان اسلام یاد کرد و گفت: امروز تفکر جهادی و انقلابی بر گرفته از ملت ایران اسلامی پیروز میدان مقاومت در برابر استکبار بوده و توطئه دشمنان اسلام را خنثی کرده است.

 

وی به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و افزود: ملت ایران بارها به آمریکا سیلی زده است و این بار نیز بار دیگر پاسخ یاوه گویی ترامپ را در حرکت های مهم اجتماعی و اقتصادی خواهد داد.

 

حجت الاسلام عصمتی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع نخبگان کشور، هرگونه وابستگی به غرب را مایه ذلت دانست و گفت: جبهه استکبار در صدد القای «ما نمی توانیم» و وابستگی ملت ایران به غربی هاست و می طلبد نخبگان، اندیشمندان و تولید کنندگان با استفاده از توانمندی داخلی میزان وابستگی کشور را کاهش دهند.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: کشور سرشار از ظرفیت ها و منابع غنی داخلی است و مسئولان و مردم با توکل به خدا و در سایه وحدت و همدلی و به تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی در جهت مقاوم سازی اقتصاد کشور تلاش کنند.

 

انتهای پیام/