به گزارش صبح توس؛دیدار تیم‌های سیاه جامگان و صنعت نفت آبادان عصر امروز در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار شد.

در این دیدار که در چارچوب هفته دهم لیگ برتر برگزار شد، سیاه جامگان با نتیجه یک بر صفر از میهمان خود شکست خورد.

تک گل صنعت نفت آبادان در این دیدار توسط شیمبا از روی نقطه پنالتی و در دقایق پایانی نیمه دوم به ثمر رسید. همچنین حسین بادامکی در نیمه نخست یک پنالتی را برای سیاه جامگان از دست داد.

کمالوند: فشار تماشاگران مشهدی بیشتر از استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها بود/ به ساکی ضربه زدم تا سرحال شود!

فراز کمالوند پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سیاه‌جامگان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی بود, خیلی پرفشار و فیزیکی. خوشحالم اولین تیمی هستیم که توانستیم در این ورزشگاه سه امتیاز را بگیریم. در 20 دقیقه ابتدایی نیمه اول نمی‌خواهم بگویم داور به سود حریف گرفت، اما می‌توانست دقت بیشتری داشته باشد.

وی در ادامه افزود: هر چقدر بازی جلو می‌رفت، تماشاگران مشهدی فشار می‌آوردند. ما امسال دو بازی برگزار کردیم که فشار تماشاگران آنها از بازی با استقلال و پرسپولیس بیشتر بود. یکی بازی با پارس جنوبی در جم و دیگری بازی امروز. تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (ع) مشرف به زمین بودند و بازی در این فشار سخت بود. در کل به بازیکنانم تبریک می‌گویم که سه امتیاز شیرین را گرفتند. فکر کنم تا رده پنجم یا ششم جدول بالا آمدیم. شاکر آقا امام رضا (ع) هستیم که در این ورزشگاه سه امتیاز را کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد اعتراضش به داوری گفت: آگوستو بازیکن ما را بدون توپ زدند و باید بازیکن حریف مستقیماً اخراج می‌شد. در پنالتی سیاه‌جامگان، اگر فرض بگیریم که توپ به دست بازیکن ما برخورد کرده است، فاصله یک متر بوده. بازیکن ما چه عکس‌العملی را می‌توانست نشان دهد؟! در ادامه اعتراض ما بیشتر به کارت زردهای داور بود، چرا که بازی نبود که این همه کارت داشته باشد. فکر کنم 9 یا 10 کارت زرد از سوی داور به بازیکنان داده شد. در نیمه دوم اما، اعتراضی به داور نداشتیم.

مرزبان: نتیجه مسابقه‌ای را که می‌توانستیم ببریم واگذار کردیم/ مقابل نفت ورشکسته نبودیم

علیرضا مرزبان پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: در مسابقه‌ای که ما می‌توانستیم بعد پنالتی خودمان، برنده شویم و صحنه‌های خوبی هم داشتیم، نتیجه را واگذار کردیم.

«شکست بدی را مقابل نفت آبادان متحمل شدیم و قطعاً اثرات بدی خواهد داشت»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: در صحنه پنالتی حریف، بازیکنانم می‌گویند پنالتی خارج از محوطه جریمه بوده است.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در ادامه تصریح کرد: نسبت به کیفیت بازی، از بازیکنان راضی هستم و چیزی از نفت آبادان کم نداشتیم. آرزوی ما این بود که اولین بازی‌مان را در خانه خود ببریم، اما باختیم. با این وجود کیفیت و توانی که از بازیکنان دیدم، قابل تقدیر است.

مرزبان در خصوص وضعیت تیمش و اینکه روی نیمکت بازیکنی برای تعویض نداشت، گفت: دو بازیکن ما محروم و مصدوم بودند. کیفیتی که از بازیکنان‌مان می‌بینیم، خوب است، اما باید بهتر از این باشند. بازیکنان باید به این باور برسند که کیفیت بالاتر از این را دارند. آرزوی هر مربی است که کیفیت بالایی در نیمکت خود هم داشته باشد. من چند بازیکن جوان را در تمرینات‌مان دیدم که ممکن است بازی دادن به آنها برای اولین بار در لیگ، خطرناک باشد، اما از این بازیکنان جوان می‌توانیم استفاده کنیم. آنها یک دقیقه هم بازی نکرده‌اند. فاصله این بازیکنان با دیگران فوق‌العاده کم و تنها نداشتن تجربه است.

وی با تمجید از تلاش شاگردانش در دیدار برابر صنعت نفت آبادان گفت: دردناک بود، اگر برابر صنعت نفت ورشکسته بودیم، اما واقعیت این نبود و بازی خوبی انجام دادیم. ما خط حمله و میانی آنها را کنترل کردیم و امید می‌رود که در ادامه بهتر و رو به جلو حرکت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد راجع به کارت‌های زردی که داور دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان نشان داد، تصریح کرد: این مسائلی هست که در دنیای فوتبال اتفاق می‌افتد و هر بازیکنی ممکن است کارت زرد بگیرد. مهم این است که اعتماد به جوانان ما را جلو می‌برد. ما بازیکنان جوان باکیفیتی داریم. سال‌ها پیش حسین مهربان 17 ساله بود که به او بازی دادم. هیچ مشکلی برای میدان دادن به بازیکنان جوان ندارم.

مرزبان بار دیگر با اشاره به دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ضربات ما در نیمه اول عجولانه بود. در برخی صحنه‌ها رضا شربتی خوب جلو می‌رفت و فشارها زیاد شد. ضربات ایستگاهی ما در نیمه دوم بهتر از نیمه اول شد. ضرباتی که داشتیم و همچنین اضافه کردن یوری شرایط را بهتر کرد.  او  (یوری) بازیکن باکیفیتی است و تنها اعتمادبه‌نفس نداشت. یوری همه ضربات سر را زد. باید کیفیت بازیکنان را به جایی برسانیم که توانایی خود بهتر نشان دهند.

انتهای پیام/